Forklift Çalışmaları

Forklift Kiralama Konusunda Profesyonel Destek

Herhangi bir inşaat çalışmasında ya da yükseğe çıkılarak yapılması gereken bir çalışmada vince ihtiyaç duyulduğunda satın almaktansa kiralamak daha uygun bir seçenektir. Çünkü Forkliftler hemen her türlü ağırlığı yükseğe kaldırmak, taşımak ve yüksek binalarda çalışmak için kullanılan teçhizatlardır. Boyutları ve kapasiteleri son derece büyüktür. İnsanların yetersiz kaldığı çoğu konuda en önemli yardımcılar arasındadır. Bu yüzden maliyeti de çok yüksek olan iş makineleridir. Bu yüzden genel olarak belirli bir süre için kiralanır.

Forkliftler Nerelerde Kullanılır?

Forkliftler genel olarak yüksek binaların yapımında kullanılır. Hem inşaat malzemelerini yukarıya taşımak hem de en yüksekteki işleri düzgün bir şekilde tamamlamak için Forkliftlere ihtiyaç duyulur. Yüksek bir yerdeki tabelaları düzenlemek, köprü ve yol çalışmalarında yüksek bir yere yük taşımak için de Forklift kullanılır. Kullanım alanları, yapıları ve işlevlerine göre Forkliftler kendi aralarında ayrılır.

Kaç Çeşit Forklift vardır?

Elektrikli Forkliftler, dizel, benzinli ve mobil Forkliftler en yaygın olarak kullanılan Forkliftlerdir. Her birisinin farklı boyutları, kapasiteleri ve fonksiyonları vardır. Her biri farklı yerlerde ve çalışmalarda kullanılır. Ayrıca taşıyabilecekleri yük miktarları da çeşitlilik gösterir. Çok ağır yükleri bile taşıyabilecek olanları da bulunur.

Dizel Ve Lpgli Forkliftler

İnşaat alanlarında en çok gördüğümüz Forklift çeşitleri Lpgli  Forkliftlerdir. Sabit bir yere monte edilerek kendi ayakları üzerinde yükselirler. Çok yüksek yerlere çıkıp ağır yükler taşıyabilirler. Bir Lpgli Forklift içerisinde bir taşıma asansörü bulunur. Bu asansör diğer teçhizatlarla birlikte yukarıya çıkarılır. En kaliteli ve en yüksek kapasiteli Forkliftler arasında yer alırlar.

Paletli bir vincin en belirgin özelliliği hareket ederkenki yol tutuş özelliğidir. Paletli Forkliftler genel olarak yumuşak arazilerde kullanılır. Bunlar da ağır yükleri taşımak için özel olarak üretilmiş makineler arasındadır.

Elektrikli Ve Mobil Forkliftler

Elektrikli Forkliftlerle de çok karşılaşırız. Tepesinde bir sepet bulunan ve içerisine insanların yüklenerek yukarı çıkarılabildiği Forkliftlerdir. İş güvenliği açısından inşaat alanlarındaki yüksek yerlerde çalışmak için Lpgli  Forklift kullanılması şarttır. Birden fazla insan bir sepeti Forklift aracılığıyla yüksek bir binanın en yukarıdaki yerlerinde çalışabilir.

İnşaat alanlarında sürekli hareket edilerek yük taşınması gerekiyorsa mobil Forkliftler kullanılır. Manevra ve hareket kabiliyeti yüksek olan bu Forkliftler taşıma kapasitesine göre çeşitlere ayrılır.

Forklift Kiralama Hizmeti

İstanbul’da çalışıyorsanız ve belirli bir süre için herhangi bir Forklift çeşidini kiralamanız gerekiyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız İstanbul’un her yerine gereken zamanda Forklift ve profesyonel operatör hizmeti gönderebilir. Hem Avrupa hem de Anadolu yakasında yıllardan beri Forklift hizmeti veriyoruz. Bu konuda en deneyimli ve profesyonel firmalar arasındayız. Bilindiği gibi Forkliftlerin iş güvenliği açısından büyük bir önemi vardır. Bu güvenliği riske atmamak için de Forklift kiraladığınız firmayı da iyi seçmelisiniz.

Üstün Kaliteli Hizmet Anlayışı

Forkliftlerin son teknolojiye uygun olarak tasarlanması ve de düzenli olarak bakımlarının yapılması gereklidir. Firmamız bünyesinde bulunan bütün iş makineleri gerekli donanımlara sahip ve teknolojik gelişmelere uygundur. Ayrıca profesyonel ekibimiz bütün araçların gereken zamanlarda bakımını yapar. Forkliftler kapasiteleri çok yüksek olan özel araçlar olduğu için bu işin şakaya gelir tarafı yoktur. Kesinlikle profesyonellik ve deneyim gerektirir. Firmamız da gerekli olan bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Forklift Canbey
Forklift Canbey

Kesintisiz ve Zamanında Hizmet Anlayışı

Ne kadar süre için kiralık forklift ihtiyacınız olduğu ve nasıl bir makineye gereksinim duyduğunuzu belirlemede uzman kadromuz size yardımcı olur. Sizin işinizin verimli bir şekilde kısa bir süre içinde tamamlanması için en iyisini yaparız. Zamanlama konusunda da firmamız çok özenlidir. Herhangi bir gecikme ya da aksaklık olmadan dilediğiniz zamanda ve yerde hizmet verebiliriz.

Uzman Bir Teknik Kadro

Forkliftler rahat ve işlevsel olarak kullanılmak için tasarlanmıştır. Ancak firmamız uzman operatörler konusunda da en iyi hizmeti verir. Bu konuda uzmanlık ve deneyim hayat kurtarır. En önemli konulardır. O yüzden forklift ve sepetli vinç kiralama konusunda kaliteden ödün vermeyen bir firmayla görüşmeniz en iyisidir.

Müşteri Memnuniyeti

Bizden yardım isteyen ve Forklift kiralayan müşterilerimizi memnun etmek firmamızın temel politikasıdır. Herhangi bir sorun yaşamamanız ve gereken zamanda gereken şekilde işlerinizin tamamlanması için yardımcı oluruz. Profesyonellikten vazgeçmeden ve herhangi bir riske ya da aksaklığa mahal vermeden çalışırız. Dolayısıyla eğer İstanbul’da bu konuda en dikkatli ve profesyonel ekiple çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçmelisiniz. Fiyat politikamız da piyasaya şartlarında en iyisidir. Bu konuda kesinlikle çıkarcı davranmayız. Ekonomik olarak en iyi fiyat garantisi ile hizmet veriyoruz. Herhangi bir ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçip kısa zamanda fiyat alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir