Çerkezköy bölgesi bilindiği üzere organize sanayi bölgelerini içinde barındıran yeni iş sahalarını bünyesinde bulunduran ve şantiye alanlarını – inşaat alanlarının yoğun bir şekilde bulunduğu ve iş makinelerine sürekli olarak ihtiyaç duyulan bölgelerimizin başında yer almaktadır. Firmamız kiralık forklift ihtiyaçlarını sadece belirli bölge ile sınırlı tutmuyor başta Çerkezköy bölgesi olmak üzere bütün semtlere ve ilçelere de kiralık forklift hizmeti sunmaktadır.

Çerkezköy kiralık forklift
Çerkezköy kiralık forklift

Bilindiği üzere kiralık forkliftler , dünyada birçok sanayi dallarında özellikle şantiyelerde, fabrikalarda ve organize sanayi bölgelerinde oldukça büyük bir öneme sahip olmuştur. İnsanların ağır yükleri kaldırmalarını engelleyip insanların yüklerini azaltarak başarılı işlere el atmıştır. Çerkezköy bölgesinde firmamızdan alacağınız kiralık forklift hizmetleriniz için çağırmış olduğunuz iş makinelerimizin güvenlik ve servis işlemlerinden firmamız sorumludur. Çerkezköy bölgesinde ikamet etmekte olan ve bu mevkii üzerinde herhangi bir taşımacılık yada şantiye işi yapanlara özel olarak kiralık forklift hizmeti vermekteyiz. uzman operatör arkadaşlarımız ile taşınması gereken makine malzeme ve paletli ürünlerimiz sizlere vereceğimiz forklift hizmetlerimiz ile birlikte güvenli şekilde istiflenmektedir.

Çerkezköy’de yaptıracağınız Çerkezköy kiralık forkliftlerimizin en temel avantajı çok ufak bir yer kaplaması ve işlerinizi hızlı ve pratik şekilde yapmasıdır.

Çerkezköy kiralık forkliftlerin avantajları ;

 • Bakım , tamir yedek parça lastik vs. para ödemeyeceksiniz,
 • işinizin yoğunluğuna bağlı olarak kiralama yoluyla kullanacağınız forklift sayısını kolayca arttırıp azaltabileceksiniz,
 • kiraladığınız forklift , kirasını ek bir yük getirmeden çalışarak öder,
 • zamandan ve maliyetten tasarruf sağlanır,
 • acil ihtiyaçlar esnasında ek forklift desteği verilmektedir.
Çerkezköy organize forklift kiralama
Çerkezköy organize forklift kiralama

Kiralık forklift hizmetlerimizde kiralama hizmetlerini sağlayan firmamız aynı zamanda iş makinelerimizin kiralama şirketi olduğundan dolayı geniş kapsamlı ve daha geniş alanlarda hizmetlerini vermektedir . Çerkezköy kiralık forklift hizmeti ile yapmış olduğumuz çalışmalarımızın arasında,

 • Malzeme kaldırma,
 • Malzeme indirme,
 • Yük yükleme,
 • Yük boşaltma,
 • Depolama,
 • Gümrükleme,
 • İstifleme

işlemleriniz için de forklifler kullanılmaktadır.

Çerkezköy OSB forklift kiralama
Çerkezköy OSB forklift kiralama

Çerkezköy Forklift Kiralama Fiyatları

Tam zamanında ve beklentilerinizi karşılayabilmek için Canbey forklift kiralama firması ve tüm kadromuz dahil olmak üzere 7 gün 24 saat boyunca bizlere ulaşabilirsiniz. Forklifler, iş yaşamında genellikle insan gücünün yetmediği ağır yüklerin kaldırılması istenilen yerlere götürülmesi ve uygun yerlere istiflenmesi için kullanılan iş makinesidir.

Çerkezköy bölgesinde ilk akla gelen forklift kiralama firması olarak sizleri de aramızda görmekten son derece mutlu olduğumuzu bilmenizi isteriz. Firmamız başta Çerkezköy bölgesi olmak üzere forklift kiralama hizmeti vermektedir. Çerkezköy bölgesi İnşaat alanlarının ve şantiyelerin bulunduğu bölge olması ve kentsel dönüşümün yaşandığı bölgelerimizden birisi olması nedeniyle forklift gibi iş makinelerine oldukça yüksek önemli ihtiyaç duyulmaktadır. Canbey forklift kiralama olarak Çerkezköy bölgesinde bizden kiralayacağınız forkliftlerimizde güvenli hizmet ve sorunsuz zamanında iş teslimi yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Çerkezköy kiralık forklift hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin yapması gereken müşteri temsilcimizi aramak ve malzeme veya yüklerinizi gerekli olan bütün bilgileri eksiksiz şekilde bildirmeniz yeterli olacaktır. Bizleri telefon ile arayabileceğiniz gibi dilerseniz sizin için hazırlamış olduğumuz web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz. Ofisimizi ziyaret ederek de isteğiniz ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilir ve işleminizi yapacak olan iş makinemizi yakından inceleme imkânına sahip olabilirsiniz.

Çerkezköy bölgesinde bulunan müşterilerimiz açısından forklift kiralamanın  artı yönlerini şu şekilde sıralayabiliriz ;

 • Bir tondan 3 tona kadar tek aşamada kaldırma kuvveti
 • İyi bir operatör ile kullanımının kolay olması
 • İnşaat alanlarının yanı sıra taşımacılık alanında da yüz yüze kadar işçi performansını arttırması
 • Firmalara Zamandan tasarruf ettirmesi

Gibi birçok avantaja sahip olan Çerkezköy kiralık forklift ve Çerkezköy kiralık vinç hizmetleri artık sizlere bir telefon kadar uzağınızda. Siz de Çerkezköy kiralık forklift hizmetlerimizden yararlanmak ve sorunsuz şekilde hizmet almak için bizleri arayabilirsiniz.