Florya Kiralık Forklift

Florya Kiralık Forklift

CanBey forklift firması olarak talebiniz doğrultusunda uygun tonajdaki ve fonksiyonel forklift ve operatörümüz ile Dilediğiniz saatte malzemelerinizi indirme yükleme boşaltma gümrükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Florya İstanbul forklift kiralama hizmetimizden faydalanan firmalarımız inşaat sektöründe taşımacılık sektöründe işlerini daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamak için Canbey forklift kiralamayı tercih etmektedirler.

Canbey forklift kiralama olarak Florya bölgesinde yaptığımız çalışmalarımızda ki tek amacımız siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermektir. Florya İstanbul forklift kiralama işlemlerinizi bizimle gerçekleştirmek için firma yetkilisi ile irtibata geçip almak istediğiniz hizmet ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Her geçen gün daha çok ihtiyaç duyulan iş makinesi konumunda olan forklift kiralama hizmeti firmamız Canbey forklift kiralama tarafından hızlı şekilde hizmetinize sunulmaktadır. Florya bölgesinde yapılacak çalışmalar için sizleri 24 saat boyunca hizmet vermekten gurur duyuyoruz Florya kiralık forklift olarak sizde gerek İnşaat işlemlerinizi gerekse de taşıma işlemlerinizi çözüme ulaştırmak için bizi arayın.

Florya istanbul forklift kiralama hizmeti ne şekilde yapılır ?

Canbey forklift kiralama olarak hizmet almak istediğiniz takdirde bizi arayıp yapacağınız işi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Çalışmayı yapacağımız yeri forkliftimizi yönlendiriyoruz. İş makinemiz sizin tarafınıza geldiği zaman fiyat konusunda Öncelikle forkliftimizin iş yapıp yapamayacağı belirlendikten sonra forkliftimizi kiralamış oluyorsunuz ve iş makinemizi işinize gelen uzman operatör arkadaşımız tarafından sorunsuz bir şekilde yapıp size teslim etmekteyiz.

Florya Kiralık Forklift
Florya Kiralık Forklift

Florya forklift kiralama hizmetini firmamız bir tondan 3 tona kadar kaldırma kapasitesi olan iş makinemizi sizlere ulaştırmak için “ çözüm odaklı” ortamlar oluşturarak Sizlerin de desteği ve bize olan güveni ile daha kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Florya İstanbul kiralık forklift hizmetlerimiz saatlik günlük haftalık olarak sizlere sunulmaktadır.

Florya İstanbul Kiralık Forkliftte Öncü Firma Canbey Forklift  Kiralama

Canbey forklift kiralama firmamız forklift kiralama sektöründe 15 yıldır kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla kiralama sektöründe öncü firmalardan Biri haline gelmiştir. Makine parkurumuzu güvenli ve bakımlı halde tutmak önceliklerimiz arasındadır. Iş makinelerimizi işinde uzmanlaşmış olan operatörlerimiz zamanında müşterilerimize ulaştırmak da ve kiralık forkliftlerimizin periyodik bakımları zamanında ve hiçbir aksaklık yaşanmadan yapılmaktadır. İhtiyacınız olan her tondaki forkliftlerimizi en kısa sürede size ulaştırmak için firma yetkilimiz ve teknik kadromuz her zaman yanınızda olacaktır.

Florya forklift kiralama olarak verdiğimiz hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin talepleri ile birlikte sürekli gelişme göstermektedir. Müşterilerimizin kiralık forklift hizmetlerini karşılamak için gerekli olan iş makinemizi uzman ekibimizin tecrübelerine dayanarak makine parkurumuzu da sürekli genişletmekteyiz. Makine parkurumuz da bir tondan 3 tona kadar kaldırma kapasitesine sahip olan forkliftlerimizin

Dışında, 20 metre sepetli vinçten 75 metreye kadar yükselen ve iş kapasitesine sahip olan sepetli vinçlerimizin yanında, 5 tonluk vinçten 80 tona kadar kaldırma kapasitesine sahip olan vinçlerimizde bulunmaktadır.

Florya Kiralık Forklift Fiyatları

Florya forklift kiralama fiyatları siz değerli müşterilerimize yapılması gereken işiniz taşınması gereken makineniz veya malzemeniz gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için müşteri temsilcilerimiz arayabilir ücretsiz keşif imkanımızdan faydalanarak Öncelikle hizmet almak ve sorunlarınızı çözmek için bir telefon kadar uzağınızdayız. Müşteri temsilcilerimiz yaptıracağınız hizmetleriniz ile ilgili olarak günümüz piyasa şartlarının göz önünde bulundurarak sizlere uygun şekilde fiyat verip işlerinizi tamamlamanıza yardımcı olacağız. Sizler de hemen Florya forklift kiralama hizmeti ile ilgili olarak bizimle çalışmak istiyorsanız emen bizimle iletişime geçin her türlü konuyla ilgili bilgi almanın keyfini sürün Florya bölgesinde yapacağınız İstanbul forklift kiralama hizmetlerimizde makine Derimizin taşımacılık alanındaki Üstün performansı ile birlikte Tüm işleriniz kısa sürede tamamlanıp sizlere Teslim edilecektir.

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT

Beşyüzevler Forklift Kiralama

Beşyüzevler Forklift Kiralama

Canbey forklift kiralama firmamız Beşyüzevler kiralık forklift hizmeti konusunda sizlere vermiş olduğumuz desteği ile müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmaktadır firmamız Beşyüzevler forklift kiralama hizmetlerini tarafınıza sunarken sorunsuz yükleme kolay sevkiyat ve depo gibi çok önemli bir departmanın düzenlenmesi işlemlerinde size yardımcı olmaya devam etmektedir yükleme düzenleme ve taşıma konusundaki çalışmalar bütün sektörlerin önemli altyapı çalışmalarıdır. bu konuda sizlere destek veren Beşyüzevler kiralık forklift çalışmaları ile kaliteli hizmet adına tüm işletmelere yardımcı olmaya devam etmektedir.

Canbey vinç olarak 500 Evler kiralık forklift hizmetimizi şta Beşyüzevler bölgesi olmak üzere İstanbul’un her yerinde forklift kiralama hizmeti vermekteyiz sizde 500 Evler bölgesi olarak İstanbul kiralık forklift hizmetinizi bizden almak istiyorsanız hemen Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir detaylı bilgileri verdikten sonra forklift kiralama hizmetimizden Sizler de yararlanabilirsiniz.

Beşyüzevler Kiralık Forklift

Beşyüzevler Bölgesi’nde en çok tercih edilen forklift firması olarak Beşyüzevler Bölgesi’ndeki bulunan işyerleri şantiyeler Fabrikalar bizlerden forklift kiralama hizmeti almaktadır Beşyüzevler bölgesinde iş makineleri kiralama konusunda önde gelen firmamız genellikle İnşaat üzerine birçok ihtiyaç duyulduğu Beşyüzevler bölgesinde istenildiği zaman sizlere en iyi hizmeti vermektedir Beşyüzevler bölgesinde bizden alacağınız Beşyüzevler forklift kiralama hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin yapması gereken işin ön tespitinden sonra gerekli tonaj ve yükseklik ölçülerine göre sizin için en uygun olan iş makinemizi arafınıza yönlendiriyoruz Beşyüzevler İnşaat ve fabrika olarak ağırlıklı olan bölgelerimizden biridir genellikle yapılan işlerde restorasyon ve Kentsel Dönüşüm olarak ön planda olan Beşyüzevler bölgesindeki birçok firmalar Canbey forklift kiralama yi tercih etmektedir Beşyüzevler forklift kiralama ve Beşyüzevler kiralık forklift hizmetleriniz için bizleri Tercih edebilirsiniz.

Bilindiği üzere forkliftler yükleri çatalları aracılığıyla kaldırmak ve özellikle bir araca ya da yüklemek için kullanılan bir çeşit iş makinesidir forkliftler daha çok paletlerin üzerine yüklü ağırlıkları taşımak kaldırmak ve istif etmek için kullanılır. Beşyüzevler kiralık forklift hizmetlerinizi aşağıdaki belirttiğimiz yerlerde sorunsuzca kullanabilirsiniz İstanbul kiralık forkliftler Sanayi kesimlerinde depolama gümrük stoklama malzeme yükleme malzeme boşaltma malzeme taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmektedir Beşyüzevler bölgesinde firmamızdan alacağınız kiralık forklift hizmetleriniz de yapılacak olan işin cinsine ağırlığına göre asansöre veya bu mu ataşman bağlantısı yapılarak işleriniz eksiksiz şekilde tamamlanmaktadır.

Beşyüzevler Forklift Kiralama
Beşyüzevler Forklift Kiralama

Beşyüzevler forklift kiralama fiyatları siz değerli müşterilerimize yapılması gereken işiniz taşıması gereken malzemelerin iz ve buna benzer ihtiyaçlarınızda firma yetkili bizi arayabilir ücretsiz keşif imkanımız da yararlanabilirsiniz Beşyüzevler bölgesi olarak Beşyüzevler kiralık forklift hizmetlerimizden yararlanmak için firma yetkili bizi arayabilir veya sizin için hazırlamış olduğumuz web sitemizi ziyaret ederek işinize uygun olan kiralık iş makinemizi inceleme imkanı da sahip olabilirsiniz cam ve forklift kiralama firması olarak Beşyüzevler bölgesinde yapılacak kiralık forklift ve Beşyüzevler Bölgesinde İstanbul kiralık forklift hizmetlerimizden yararlanan firmalardan biri olabilirsiniz size sunduğumuz özel tekliflerimizden de  yararlanabilirsiniz. Beşyüzevler ilçesinde ikamet eden bu mevki üzerinde herhangi bir taşımacılık ya da şantiye işi yapanlara özel firma olarak kiralık forklift hizmeti vermekteyiz uzman operatör kadromuz ile taşınması gereken makine malzeme ve paletli Ürünleriniz sizlere vereceğimiz forklift hizmetlerimiz ile birlikte güvenli şekilde istiflenme ektedir 2002 yılında kurulan şirketimiz gelişmiş tecrübemiz ve deneyimi servis elemanlarımız da Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için devamlı gelişen teknolojiyi ve uygun piyasa şartlarına takip ederek sizlere uygun ürünlerimizi kullandığı tarak tüm hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyetini muhafaza etmeye devam ediyoruz. Sizde 500 Evler kiralık forklift hizmetiniz için bizleri arayabilir ve bütün işlerinizde firmamızdan destek olabilirsiniz.

CANBEY  FORKLİFT KİRALAMA

Cennet Mahallesi Forklift Kiralama

Cennet Mahallesi Kiralık Forklift

Cennet  Mahallesi Kiralık Forklift

Küçükçekmece ilçesine bağlı olan Cennet Mahallesi bölgesinde bulunan siz değerli müşterilerimize kiralık forklift hizmeti vermekteyiz Bugüne dek pek çok firmaya sohbet hizmeti veren firmamız sadece Cennet Mahallesi ile sınırlı kalmayıp İstanbul’un her yerinde forklift hizmeti vermeye devam etmektedir müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikasını göz önünde bulunduran firmamız sizlere daha kaliteli forklift kiralama hizmeti vermek için bir telefon kadar uzağınızda Iğdır siz değerli müşterilerimiz de Cennet Mahallesi kiralık forklift hizmetinizi bizden almak istiyorsanız sizleri 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekten mutluluk duyan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Cennet Mahallesi forklift kiralama

Cennet Mahallesi Bölgesi’nde en çok tercih edilen forklift kiralama firması olarak sizleri de aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız firmamız başta Cennet Mahallesi bölgesi olmak üzere diğer bölgelere saatlik günlük haftalık olarak forklift kiralama hizmetini vermektedir firmamız 2002 yılından itibaren alanında uzmanlaşmış olan teknik kadromuz ile işlerinize sizlere daha hızlı ve Sorunsuz şekilde teslim etmektedir Cennet Mahallesi kiralık forklift piyasadaki geniş tuttu ürün yelpazesi sayesinde işlerinizde İstanbul kiralık forkliftlerimizi hizmetinize sunmaktadır. Uzman ekip kadromuz ve gerek uzak gerek yakın takipte bulunan firma yetkilimiz de oluşacak en ufak sorunda olayım müdahale ederek İçinizde kaldığı yerden devam edecektir Cennet Mahallesi bölgesi olarak size Cennet Mahallesi kiralık forklift hizmetleriniz ve Cennet Mahallesi forklift kiralama hizmetleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz aynı zamanda Cennet Mahallesi forklift kiralama işlemlerinizi işlerinize kısa sürede tamamlanması işlerini hızlı tamamlanmasının birinci önceliğidir. Bu işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için çok sayıda personel istihdam ettirilmesi gerekir ki bu da firmalar için maliyeti arttırmaktadır Canbey kiralık forklift firması olarak Cennet Mahallesi İstanbul kiralık forklift hizmetinizi gerçekleştirmek için her zaman yanınızda olacağız.

Cennet Mahallesi kiralık forklift fiyatları

Canbey ki forklift kiralama firması olarak Cennet Mahallesi kiralık forklift hizmetlerinizi sizleri piyasa şartlarına uygun fiyat ve özel çözümlerle sizlere hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz fiyat verilmeden önce işinizin Detay bilgileri alınmaktadır malzemenin ağırlığı taşınacağı veya indirilecek yerin yüksekliği ve bilgiler alındıktan sonra tarafınıza yapacağımız ücretsiz keşif imkanlarımızda da yararlanabilirsiniz.

Forkliftlerimiz yandan taşımalı önden taşımalı ve arkadan taşımalı olmak üzere üç çeşit forklift bulunmaktadır kiralık forkliftlerin en temel avantajı ise pek çok ufak bir yer kaplaması ve işlerinize hızlı ve pratik şekilde yapmasıdır. İşinizin yoğunluğuna bağlı olarak kiralama yoluyla kullanacağınız forklift sayısını kolayca arttırıp azaltabileceksiniz . Kiraladığınız forklift kirasını ek bir yük getirmeden çalışarak öder zamanda ve Maliyetten tasarruf sağlanır.

Cennet Mahallesi Forklift Kiralama
Cennet Mahallesi Forklift Kiralama

Firmamız siz değerli müşterilerine fiyat verirken ekonomik şartları ve piyasanın durumu göz önünde bulundurarak en uygun fiyatları vermektedir fiyatlar verilmeden önce sizlerin belirlediği saat yükün ağırlığı dikkate alındığı için fiyatlarda değişiklikler meydana gelmektedir Cennet Mahallesi forklift kiralama hizmetlerimiz İstanbul’un her yerinde vermekteyiz Sizlerde Cennet Mahallesi kiralık soğukluk hizmetinizi bizden almak ve sizlere sunduğumuz avantajlarından yararlanmak istiyorsanız şirket yetkilimiz arayarak işiniz ile ilgili bütün detaylı bilgi alabilir Veya siz için hazırlamış olduğumuz web sitemizi ziyaret ederek bütün bilgileri sahip olabilirsiniz.

Canbey forklift kiralama firması olarak 15 yıldır kiralık forklift hizmeti konusunda hizmet vermekteyiz verdiğimiz hizmetlerimizi müşterilerimizin bizleri olan güvenim bizleri daha da ileriye taşıdı gibi aynı zamanda sizler için makine parkurumuz da genişletip her çeşit makinelerimizden yararlanmanızı sağlamaktayız. Cennet Mahallesi İstanbul kiralık forklift hizmetinizi bizden aldığınız takdirde adınıza herhangi bir soru işareti kalmayacak güvenli şekilde işleriniz yapılacak size Teslim edilecektir.

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA

Avrupa Yakası Forklift Kiralama

Avrupa Yakası Kiralık Forklift

Firmamız İstanbul’un her bölgesinde kiralık forklift hizmeti vermektedir. Başta Avrupa yakası olmak üzere forklift kiralama konusunda önde gelen firmaların başında yer almaktayız. 2002 yılından itibaren forklift kiralama konusunda hizmet vermekte olan firmamız sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için gerekli bütün önlemleri almış bulunmaktayız. Uygun fiyatlar ile yaptıracağınız çalışmalarda bizleri arayarak Avrupa yakası kiralık forklift hizmetlerimizden sizler de yararlanabilirsiniz ayrıca isiniz yapılmadan önce tarafınıza sunduğumuz ücretsiz keşif imkanımızdan da yararlanabilirsiniz .

Avrupa yakası kiralık Forklift Fiyatları

Avrupa Yakası Forklift Kiralama
Avrupa Yakası Forklift Kiralama

Günümüz şartları düşünüldüğü zaman kapsamlı iş makinesi kiralamak firmaların en çok dikkat ettiği noktalardandır. Bu aşamada hizmetlerinizi gerçekleştirmek için makul şartlar altında bir çok iş makinesine uygun fiyatlardan ulaşabileceğiniz ortamlar oluşturmaktayız. Avrupa yakası istanbul forklift kiralama hizmetiniz icin bizlere telefonla ulaşabilir konulara ilişkin detaylı bilgilere sahip olarak hizmetlerimizin tamamlanmasına aracılık edebilirsiniz.

Avrupa yakası bölgesinde yaptırmak istediğiniz forklift kiralama hizmetlerimizden sizler de yararlanmak için hemen firma yetkilimiz ile iletişime geçebilir ve yedi gün yirmi dört saat boyunca bizden kesintisiz iletişim almanın tadını çıkartabilirsiniz.

Bilindiği üzere Avrupa yakası sürekli olarak gelişme gösteren önemli bölgelerimizi içerisinde bulunduran yakamızdır. Sizlere güvenli iş makinelerimizi sunmak için uzman kadromuz kendisini her geçen gün geliştirerek sizlere en kaliteli iş makinelerini sunmak için kesin çalışma seçeneklerini sizlere belirtmektedir. Avrupa yakası olarak kiralık forklift hizmetimiz ile artık sizlerle çalışmalarımızda daha rahat edebileceksiniz ve sorun yaşamadan forklift kiralama işleminden yararlanabileceksiniz. Canbey forklift kiralama olarak profesyonel bir ekip olduğumuz için sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmetleri verebilmek için gerekli olan bütün önlemlerimizi ve tedbirlerimizi almış bulunmaktayız. Avrupa yakası istanbul forklift kiralama hizmetlerinizde araçlarımızın bütün güvenlik tedbirleri alınmış olup teknik muayeneleri uzman ekipler tarafından belgelendirildikten sonra çalışmalarına gönderilir müşterilerimizin en iyi şekilde yapmayı amaçlamaktayız.

Avrupa yakası olarak bizimle yapmak istediğiniz kiralık forklift çalışmalarınızda kiralama sürecinizi belirtmeniz durumunda (gün,hafta,ay) sizlere çalışma tablosu oluşturarak kaliteli hizmet vermek için çabalıyoruz.

Kiralık Forkliftler ile yaptırabileceğiniz çalışmalar ve avantajlar

Avrupa yakasında firmamızdan kiralayacağınız forkliftlerimiz ile ,

 • Malzeme taşıma
 • Malzeme yükleme
 • Malzeme indirme
 • Gümrükleme
 • Depolama
 • İstifleme
 • Palet taşıma

Vb. Çalışmalar yapılmaktadır.

Avrupa yakası istanbul kiralık forkliftlerimizin avantajları ,

 • Zamandan tasarruf ettirmesi
 • İşçilerin performansını yüzde yüz arttırması
 • Bir tondan üç tona kadar tek seferde kaldırma kuvvetinin olması gibi avantajları bulunmaktadır.

Avrupa yakasında 7/24 forklift kiralama hizmetleri sunuyoruz.

Sizde hemen bizi arayarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir konulara ilişkin fikir örneklerinden faydalanarak çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Sunduğumuz çözümler ile birçok firmanın tercih ettiği ilk firmayız.

Avrupa yakasında yapacağınız kiralık forklift hizmetlerinizde iş güvenliği açısından herhangi bir işçinin sağlığı açısından ağır yüklerin kaldırılmasında forkliftlerin kullanılması meydana gelecek iş kazalarının önüne geçme açısından önem teşkil etmektedir. Canbey forklift ailesi olarak bu tür kazaların yaşanmaması için sizlere kiraladığınız forkliftlerin yanında operatörde temin etmekteyiz. Sizler de hemen Avrupa Yakası forklift kiralama hizmeti ile ilgili olarak bizimle çalışmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin her türlü konu ile ilgili bilgi almanın keyfini sürün. Avrupa yakası bölgesinde yapacağınız İstanbul kiralık forklift hizmetlerimizde makinelerimizin taşımacılık alanındaki üstün performansı ile birlikte tüm işleriniz kısa sürede tamamlanıp sizlere teslim edilecektir.

Canbey forklift kiralama olarak Avrupa yakasında bizden alacağınız kiralık forklift hizmetlerimizde piyasa şartlarına uygun olarak düzenlenen fiyatlarımızdan ve tarafınıza yapacağımız ücretsiz keşif imkanlarımızdan da yararlanabilme imkanına sahip olabileceksiniz o halde hemen bizi arayın ve sorunsuz hizmet almanın keyfini çıkartın.

CANBEY FORKLİFT KİRALAMA

Forklift Çeşitleri

Forkliftin Teknik Özellikleri

Forklift türü iş makineleri yük kaldırma kapasiteleri 1 ile 40 ton arasında değişmektedir genellikle yük kaldırma yükseklikleri 3-4 metredir. Özel amaçla asansör sistemlerinde yapılan değişikliklerle 9 metre yüksekliğe kadar yük kaldırabilirler şişme ve dolgu lastikli olur direksiyon donanımı arka tekerleklere müdahale eder dönme işlemi arka tekerlekler tarafından yapılır.

Forkliftin Özellikleri

 • Asansörü
 • Operatör kabini
 • Fren yağı deposu
 • Asansör kontrol levyeleri
 • Kapasite etiketi
 • Filtresi
 • Soğutma suyu genleşme tankı
 • Radyatörü
 • Hidrolik yağ deposu
 • Çeki demiri
 • Direksiyonu
 • Dizel motoru
 • Yakıt tankı
 • Jeneratörü
 • Akü
 • Tahrik aksi
 • Çatalları
 • Yatırma silindiri
 • Tahrik motoru
 • Tip etiketi
 • Kaldırma silindiri

Forklift çeşitleri

Forkliftler sınıflandırılırken birkaç ölçüte göre değerlendirilir.

 1. Güç kaynağı yönünden

Forkliftler güç kaynağı yönünden dizel benzinli lpg li ve akülü olarak sınıflandırılmaktadır.

 • Dizel forkliftler : dizel motorları ile tahrik edilir kapasiteleri yüksek makinelerde tercih edilir ekonomiktir zararlı egzoz gaz emisyonları ve gürültü nedeniyle açık alanlarda kullanılır lar konteyner taşımacılığında kullanılanların kapasiteleri 40 tona kadar çıkar.

Dizel forkliftin kısımları

 • Çatal
 • Çatal kilitleme vidası
 • Çatal ayar mandalları
 • Ayna
 • Direksiyon
 • Kaldırma zinciri
 • İç sütun
 • Dış sütun
 • Far
 • Rops ( korumalı kabin)
 • Dikiz aynası
 • Ön aydınlatma
 • Operatör koltuğu
 • Kaput
 • Dönüş tekeri
 • Basamak
 • Tahrik tekeri
 • Arka aydınlatma
 • Hava girişi
 • Denge ağırlığı
 • Çamurluk
 • Yatırma silindiri
 • Kaldırma silindiri
 • Benzinli forkliftler : benzin motorları ile tahrik edilirler ekonomik olmamaları sebebiyle son zamanlarda kullanımı oranları azalmıştır.
 • Lpg li forkliftler : benzin motorlarının yakıt sistemlerindeki bazı değişikliklerle sıvılaştırılmış Petrol gazı kullanan motorlarla tahrik edilir kapasiteleri dizel forkliftler e nazaran düşüktür Egzoz gaz emisyonları benzin ve dizel forkliftler e nazaran çok azdır yakıt tankı doldurulması ve değiştirilmesi pratik olmadığından ağır iş koşullarında çalıştırmaları uygun değildir buna karşılık çevreyi az kirletmesi ve ekonomik olması nedeniyle uygulama alanı oldukça fazladır.

Lpg li forkliftin kısımları

 • Asansör tertibatı
 • Akü
 • Operatör kabini
 • Kumanda kolları
 • Soğutma suyu haznesi
 • Soğutucu
 • LPG tankı
 • Radyatör
 • Çeki kancası
 • Hidrolik tankı
 • Dönüş dingili
 • Motor
 • Jeneratör
 • Tahrik dingili
 • Tilt silindiri
 • Çatal
 • Yürüyüş motoru
 • Fren yağı deposu
 • Kaldırma silindiri

Tekerleklerine göre forklift çeşitleri

Katı tekerlekli forkliftler : kapalı alanlarda temiz ve kuru yüzeylerde kullanılmalıdır kalın yüzeylerde kullanılırsa lastikler çabuk aşınırlar.

Hava dolu pnömatik tekerlekli forkliftler : her türlü zeminde en iyi verimi sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.

Reach truck forklift : dar ve sıkışık koridorlarda İstifleme yapmak için en uygun çözümü sunan forkliftlerdir.

Stacher forklift : depo içi ekipmanlar arasında küçük depolar ve dar alanlarda kullanılır.

Kiralık Forklift Kullanım Alanları

Forklift limanlarda veya büyük iş depolarında kullanılan ağır yükleri rahatlıkla kaldırmaya yarayan iş makineleridir. sanayinin arttığı ülkemizde ve dünyada büyük işletmelerin ve fabrikaları İstifleme depolama gibi işleri kiralık forklift aracılığı ile yapılmaktadır bu iş makineleri sayesinde tüm malzemeler depolara yada gemilere kolaylıkla taşınabilmektedir. Forkliftler büyük fabrikalarda sıkça kullanılan malzemelerin taşınması sevk edilmesi veya istiflenme için özel olarak üretilmiş makinelerdir bu makineler ile taşınacak veya depo edilecek malzemeler rahatlıkla taşınabilmektedir. İlk başta nerede kullanacaklarına göre sınıflandırılmaktadır.

Forklift Seçimi

Forklift seçimi taşınacak malzemeyi veya malzemelerin ağırlığına göre de seçilmektedir sanayileşen toplumlarda iş alanları arttıkça ihtiyaçlar da buna bağlı olarak artmakta ve büyük fabrikalarda kullanılan bu iş makineleri yapılacak işi çok daha kolay bir hale getirmektedir. İnsan gücü ile yapılmayacak ton ağırlığındaki yüklerin istiflenmesi taşınması raflara yerleştirilmesi gibi görevler kiralık forklift ile yapılmaktadır Aksi takdirde istenmeyen büyük iş kazalarına da neden olabilmektedir forklift iş makineleri ile en zor dişler ve görevleri için kullanıldığından dolayı sürekli olarak bakım yapılması gereken makinelerdir günlük haftalık aylık veya yıllık olarak bakım ve servis işlemi yapılan makineler büyük fabrikaların işlerini ciddi oranda hafifletmektedir. Kiralik forkliftler büyük yüklerin depolarda limanlarda veya fabrikalarda taşınması için kullanılan iş makineleridir. Kapalı depolar için ise el ile çalışan modelleri bulunmaktadır.

Sanayi kesimlerinde , depolama gümrük stoklama ambarlama gibi is yerlerinde ekonomik olarak da kullanılan iş makineleridir. Bu makineler ile malzemelerin yüklenmesi boşaltılması ve taşınması gibi hizmetler yapılmaktadır. Yapılacak olan işin cinsine göre asansöre veya boma ataşman bağlantısı yapılarak kiralık forkliftlerimiz ile işlerinizi yaptırabilirsiniz.

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA

Forklift Kiralama Fiyatları

Kiralık Forklift Fiyatları

Bilindiği üzere kiralık forkliftler dünyada birçok sanayi dallarında özellikle şantiye ve fabrikalarda oldukça büyük bir öneme sahiptir. İnsanların yükünü azaltıp başarılı işlere imza atmıştır. Canbey forklift kiralama firması olarak bu konuda size en uygun fiyat seçenekleriyle iş yaptırabilme imkanı sunmaktayız. İstanbul’un her bölgesinde bizlere yaptıracağınız gerek sepetli vinç kiralama, vinç kiralama ve kiralık forklift hizmetlerimizde sizlere piyasa şartlarını göz önünde bulundurarak en uygun fiyatları vereceğimizi bilmenizi isteriz.

Siz değerli müşterilerimize her daim uygun fiyatlarla hizmet vermekte olan firmamızdan forklift kiralama hizmeti almak için bizimle iletişime geçerek sizler de ekonomik fiyatlardan yararlanabilme imkana sahip olabilirsiniz. Canbey forklift kiralama olarak geçmişten günümüze kadar gelen kiralık forklift hizmeti anlayışımızla birlikte çeşitli iş makinelerini de bizden istediğiniz zaman temin edebilirsiniz istanbul kiralık forklift konusunda uygun fiyatlar ile tarafımıza yaptıracağınız hizmetleriniz de hiçbir sorun yaşamadan en kaliteli hizmeti en güvenli şekilde sizlere sunmaktayız. Firmamız günümüz şartları dikkate alarak makine parkurumuz da bulunan iş makinelerimizi pek çok kişi tercih ettiği için fiyatlandırma konusunda da Sizlerin de memnun kalabilmesi için gerekli olan bütün şartlar inceleyip tarafınız en iyi şekilde forklift kiralama fiyatlarını sunmaktayız.

İstanbul Avrupa yakasında bütün ilçelerimize kiralık forklift hizmeti veren firmamız sizleri bu tür hizmetleri vermekten hiçbir zaman geri kalmamaktadır sizde firmamızdan forklift kiralama hizmeti almak ve uygun fiyatlar ile çalışmalarımızı yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul forklift kiralama fiyatlarımız saatlik günlük ve haftalık olarak değişmektedir. Aşan her saat diliminde sizlere verilen fiyatlara dikkat edilerek işleriniz en iyi şekilde yapılıp sizlere teslim edilmektedir.

SAYGILARIMIZLA

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA

Forklift Kiralayın Zaman Kazanın

Forklift araçları tasarımları ve sundukları faydaları itibariyle birçok sektör için kullanılabilen araçlardan birisidir. Kullanabilmek için özel ehliyet kadar tecrübenin de olması gerekir. Forklift araçlarına ihtiyaç duyan sektörün başında taşımacılık ve inşaat geliyor. Ancak depoya ve ağır yüklere sahip olan her sektör ve firma için kullanılması kaçınılmazdır. Forklift kiralayarak elde edilecek faydaların başında zaman tasarrufu geliyor.

Forklift kiralamanın faydaları: Zaman kazandırır

Eşya veya yüklerin depo içerisinde taşınması veya araçlara yüklenmesi insan emeğiyle gerçekleşebilecek bir iş değildir. Yüklerin ağır olması ve sayısının fazlalığı da insanlar için bu şekilde bir emeğin mümkün olmasını sıfırlayabilir. Ancak forklift araçları, esnek ve kıvrak tasarımları sayesinde bir tondan üç tona kadar olan yüklerin taşınmasını sağlayabilir. Kısa mesafeler için kullanılan forkliftler ile, yüklerin araca veya depoya taşınması çok daha kısa ve güvenil şekilde gerçekleşebilir.

Personel masraflarını azaltır

Yüklerin taşıyıcı elamanlar tarafından indirip bindirilmesi işlemleri oldukça masraflı olabilir. Her eleman için para ödemek yerine birkaç elemanın yapamayacağı işe tek seferde ve çok hızlı şekilde yapan forklift kiralamak daha avantajlı olabilir. Firma bütçeniz için daha iyi bir tercih olacak forklift kiralama hizmetlerinden iyi fiyatlarla yararlanabilmek için Canbey forklift kiralama firması çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

Güvenli taşımacılık sağlar

Ağır tonajlı yüklerin taşınması sırasında birçok kaza meydana gelebilir. Bu kazalar maddi kayıpların yanı sıra, manevi kayıplar da doğurabilir. Bu ise bir şirketin önemli zararlarla uğraşması anlamına gelir. Ancak yük ve eşyaların taşınması için tasarlanılan forklift araçları sayesinde kazalar minimize edilir. Böylece ne maddi kayıp ne de manevi kayıplar söz konusu olur. Daha güvenli bir indirme bindirme süreci söz konusu olabilir.

Can Bey Forklift hizmetleri

Can Bey markası tarafından sunulan forklift kiralama hizmetleri modern forklift filosu ve uzman sürücüleri kapsıyor. Her ne kadar araçların yük taşımak için tasarlanması önemli bir konuysa da, araçları kullanacak kişilerin deneyimleri de güvenlik için önem arz ediyor. Aracı sürme hususlarında deneyimli olmayanlar ve dar alanlarda doğru ve dikkatli manevralar yapamayacak kişiler kazaların yaşanmasına neden olabilir.

Can Bey ile hem en iyi forklift araçlarına hem de sürücülerine sahip olarak güvenli bir taşıma süreci yaşayabilirsiniz.

Kiralık Forklift Topkapı

Kiralık Forklift Topkapı

Topkapı forklift kiralama

Topkapı İstanbul kiralık forklift hizmeti almak isteyenlere özel olarak sunduğumuz iş makinesi desteği ile sizleri daha ileriye götürmeyi ve Sizlerin de katkılarıyla Gün geçtikçe makine parkurumuz yenilemeyi ve sizleri makinelerimiz en kullanmanızı amaçlamaktayız. Bilindiği üzere Topkapı bölgesi eski yerleşim yeri olduğundan dolayı sürekli gelişme gösteren ve bu gelişmeyi gösterirken İnşaat alanlarını şantiyeleri ve turistik yerleri de içinde barındıran önemli bölgelerimizdendir. Canbey forklift ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için her zaman yanınızdadır yük ve malzeme taşıma konusunda özellikle İnşaat alanlarında ve şantiyelerde en çok tercih edilen araçlardan birisi de Topkapı kiralık forkliftlerdir. Topkapı kiralık forklift hizmetini karşılamak için 15 yıldır sektörün kiralık forklift ihtiyacını uzman ekip arkadaşlarımız ile çalışma koşullarına uygun şekilde Güvenlik tedbirlerimizi Tamam ve donanımlı hale getirerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Topkapı İstanbul kiralık forklift

Topkapı bölgesinde yaptıracağınız Topkapı forklift kiralamanın en önemli özelliği bir tondan 3 tona kadar olan bütün Ağırlıktaki malzeme ve yüklerinizi tek seferde kaldırması ve dar alanlarda dolmak üzere rahat şekilde hareket etmesidir taşımacılık alanında kiralık forkliftlerimizi göz önüne alırsak hizmet sektöründe en çok tercih edilen iş makinelerinin arasında yer almaktadır. Topkapı forklift kiralama hizmetlerimiz 1 ton kaldırma kapasitesinin 3 ton kaldırma kapasitesi ne kadar olan ağır yüklerinizi Sorunsuz şekilde kaldıracağı için ilk tercih sebebi olmuşlardır. Topkapı İstanbul kiralık forkliftlerimizin diğer iş makinelerimizden farkı daha fazla olması ve dar alanlarda seri hareket etme özelliğini bulunmasıdır. Topkapı kiralık forklift hizmetimizi saatlik günlük haftalık olarak çalışabileceğiniz gibi aynı zamanda aylık olarak da çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı hareket edebilme özelliğine olması nedeniyle işlerinize daha seri şekilde bitirip sizlere teslim edeceğiz. Bu durumda her alanda Topkapı bölgesinde forklift kiralama konusunsa tercih edilen firmalardan ilk sırada yer almaktayız. İstanbul kiralık forklift hizmetlerimizde müşterilerimize kolay çalışmalara yaratıyor ve daha kullanışlı bir şekilde forklift kiralama hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Can Bey forklift kiralama firması olarak her geçen gün sizler  tarafından daha çok tercih edilmeye başlayan firmamız makine parkurumuz da bulunan iş makinelerimizin  tamamında size ulaştırmak için gerekli çalışmalari uygun şekilde takip etmekte ve tarafınıza ulaştırmaktadır. Topkapı bölgesinde Sizlerde firmamızdan alacağınız kiralık forkliftlerimiz için firma yetkilisi ile görüşerek sizler için hazırlamış olduğumuz avantajlarımızdan yararlanabilme imkanına sahip olabilirsiniz ya da siz değerli müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz web sitemizi ziyaret ederek kiralama yapmak istediğiniz iş makinelerimiz ile ilgili olarak detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

7 gün 24 saat boyunca Topkapı bölgesinde kiralık forklift hizmeti sunmaktayız Adana’da firmaların önce bir şekilde tercih sebebi olarak belirledi kiralık forkliftlerimiz sizlere tarafımızca uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Topkapı forklift kiralama hizmetlerini bizlerden alma şansına sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçin.

CanBey forklift kiralama firması olarak topkapi bölgesinde yapılacak kiralık forklift hizmetleriniz işçilerin izin performansını %100 arttırmaktadır. Canbey forklift kiralama olarak alanında profesyonel bir ekibe sahip olan firmamıza iş makineleri konusunda kendisini güçlendirmekte ve karşı tarafa ürünleri yükleri Ulaştırma konusunda da hizmetler sağlamaktadır.

Topkapı forklift kiralama fiyatları

Firmamız her daim uygun fiyatlandırmaları ile Topkapı İstanbul kiralık forklift hizmetlerine en cazip şekilde sizlere sunmayı sürdürmekteyiz Topkapı forklift kiralama hizmeti Az bakım istemesi sebebiyle ilk sırada yer almaktadır. Sizlerde Topkapı kiralık forklift hizmetlerinizi firmamızdan almak istiyorsanız hemen Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip sizin için hazırlamış olduğumuz uygun avantajlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Şişli Kiralık Forklift

Şişli Forklift Kiralama

Şişli kiralık forklift

 Şişli ilçesine bağlı olarak siz değerli müşterilerimize kiralık forklift hizmeti vermekteyiz Bugüne dek pek çok firmaya kiralık forklift hizmeti veren firmamız sadece Şişli ilçesi ile sınırlı kalmayıp istanbul’un her yerine de forklift hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikasını göz önünde bulunduran firmamız sizlere daha kaliteli forklift kiralama hizmeti vermek için bir telefon kadar uzaklığınızdadır. Siz değerli müşterilerimiz de Şişli kiralık forklift hizmetinizi bizden almak istiyorsanız sizlere 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekten mutluluk duyan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Şişli İstanbul forklift kiralama avantajları

 • Planlama ( kiralık forkliftlerimiz yoğun zamanlarda beklenmedik bir yük trafiği ile başa çıkmaya her zaman hazırdır. Dolayısıyla kullanım hususundaki mevsimsel dalgalanmalar kolayca engellenebilmektedir.)
 • Arıza durumu
 • Kira planlama güvenliğinizi sağlar
 • Hızlı iş yapma
 • Uzman kadromuz size Her anlamda yardımcı olacaktır Ve oluşan sorun hemen ortadan kalkacaktır.

Şişli forklift kiralama

Şişli bölgesinde en çok tercih edilen forklift firması olarak sizleri de aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız. Firmamız başta Şişli bölgesi olmak üzere diğer bölgelere de saatlik günlük haftalık olarak forklift kiralama hizmeti vermekteyiz. Firmamız 2002 yılından itibaren alanında uzmanlaşmış olan ekip kadromuz ile işlerinizi size hızlı ve Sorunsuz şekilde teslim etmektedir. bütün Sanayi şirketlerinde malzemelerin yüklenmesi ve boşaltılması malzemelerin bir yerden başka bir yere taşınması işlemleri oldukça önemlidir firmamız bu konuda devreye girerek bizlerden istemiş olduğunuz kiralık forkliftler ile işlemlerinizi kısa sürede yapmaktadır uzman ekip kadromuz ve yakın takipte bulunan firma yetkilimizde oluşacak en ufak sorunda müdahale ederek işinize kaldığı yerden devam edecektir. Şişli bölgesi olarak izde Şişli İstanbul kiralık forklift hizmetleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz aynı zamanda Şişli forklift kiralama işlemlerinizi işlerinizin kısa sürede tamamlanması işlerin hızlı tamamlanmasının birinci özelliğidir. Bu işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için çok sayıda personelin istihdam ettirilmesi gerekir Bu da firmalar için maliyet arttırmaktadır.

Şişli kiralık forklift fiyatları

Canbey forklift kiralama firması olarak Şişli forklift kiralama hizmetlerimizde sizlere piyasa şartlarına uygun fiyat ve özel çözümlerle sizlere hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz fiyat verilmeden önce işinizi Detay bilgileri alınmaktadır malzemenin ağırlığı taşınacağı veya indirileceği yerin yüksekliği vb bilgiler alındıktan sonra tarafınıza yapacağımız ücretsiz keşif imkanlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Canbey forklift firması olarak Şişli bölgesinde yapılacak kiralık forklift ve şişli bölgesinde İstanbul forklift kiralama hizmetlerimizden yararlanılan firmalardan biri olabilirsiniz size sunduğumuz özel tekliflerden yararlanabilirsiniz. Şişli kiralık forkliftler tek tip  olmayıp kullanım amaçlarına göre farklı tipleri bulunmaktadır .

Kullanıldıkları enerji çeşitlerine göre forklift çeşitleri ,

 • Akümülatörlü forkliftler
 • Benzinli forkliftler
 • Dizel forkliftler

Aktarma organı çeşitlerine göre forklift çeşitleri ,

 • Kara tip (disli) şanzımanlı debriyaj baskılı forkliftler
 • Hidrolik tork konvertörlü forkliftler

Şişli kiralık forkliftlerin bakımı

 • Günlük bakım
  • Motor yağı seviye kontrolü
  • Yakıt devresi kontrolü
  • radyatör bakımı
  • Lastiklerin bakımı
  • Kaldırma sistemi kontrolü
  • Motor kontrolü
  • Ampermetre kontrolü
  • Yağ basınç ve yakıt göstergesi kontrolü
  • Hidrosastik sistem ve motor su sıcaklığı kontrolü
 • Haftalık bakım
 • 3 aylık bakım
 • Altı aylık bakım
 • Mevsimlik bakım

Canbey forklift kiralama firması olarak 15 yıldır forklift kiralama konusunda hizmet vermekteyiz verdiğimiz hizmetlerimiz de müşterilerimizin bizlere olan güveni bizleri daha da ileriye taşıyacak gibi aynı zamanda size için makine parkurumuz da genişletip her çeşit makinelerimiz den yararlanmanızı sağlıyoruz şişli İstanbul kiralık forklift hizmetinize bizden aldığınız takdirde hiç bir sorunla karşılaşmayız işlerinizi en güvenli şekilde sizlere yapıp teslim edeceğiz.