Kiralık Forklift Pendik

Kiralık Forklift Pendik

Forklift Nedir Ne Amaçla Kullanılır?

Forkliftler, insan ölçülerine göre büyük, taşıma olanağı olmayan veya ağır olmasıyla birlikte hacimli olan birtakım malzemelerin yer değiştirilmesi veya bir yerden başka bir yere aktarılması işini görmektedir. Forkliftler, günümüzde sektör genişliği yaşayan ülkelerde çok ihtiyaç duyulan bir araç olmaktadır.

Forklift Kullanım Alanları Nelerdir?

Forkliftler, genel anlamda yük taşırlar. Bu yükleri ise birçok firma, toptan satış noktaları, süpermarketler, fabrikalar kullanmaktadır. Bu araçların fahiş fiyatlarla satılması durumu fabrika ve ekonomik anlamda güçlü firmalar dışında kalan sektörlerde alınamamaya yol açmaktadır. Bu durum karşısında bu işletmeler forkliftleri kiralamaktadırlar.

Fabrikalarda Kullanılma:

Fabrikalarda kullanılma sebebi ise yük aracı ile gelen ürünleri işletmelere yerleştirme veya işletmelerde bulunan ürünleri yük aracına getirme gibi durumlar sebebiyle kullanılmaktadır. Ayrıca işletmeden işletmeye olacak şekilde yükleri yer değiştirebilmektedir.

Toptan Satış Noktaları:

Özellikle bu işletmeler tarafından forkliftlere çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Ürünleri depodan bayiye, yük kamyonundan tekrar bayiye taşıma işlemleri ve ürünleri üst üste yerleştirme eylemleri ile forkliftlere çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. İstanbul’da yer alan pendikte birçok toptan satış noktası olduğu için o bölgeden kiralık forklift pendik işlerine çalışan forklift firmalar çok fazla bulunmaktadır.

Kiralık forklift pendik için kiralayan firmalar uzun vadede tekrar iş yapma sözü ile indirim de uygulayabilmektedir.

Süpermarketler:

Tıpkı toptan satış noktaları gibi işlem görmektedir. Bu alanda da forkliftlere ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle pek çok küçük hacimli ürünlerin (kolalar, hazır sular, meyve suları gibi.) kaldırılmasında gereklidir. Özellikle istanbul gibi büyük bir şehirde süpermarketler çok bulunduğundan forkliftler gereklidir.

Kiralık forklift pendik ile Pendikte yer alan süpermarketlerden bazıları forkliftler kullanmaktadır. Kullanmayan ve kullanmak isteyen süpermarket yetkililerine ise arama motoru ile ” kiralık forklift pendik ” ilanları aramaları ile uygun koşullar dahilinde kullanmaları tavsiye edilebilir.

Forkliftler Çeşitleri Nelerdir?

Forklift çeşitleri 3 kategoriye ayrılmaktadır.

 1. Güç Kaynağına Göre Forklift Çeşitleri,
 2. Hareket Sistemine Göre Forklift Çeşitleri ve
 3. Kullanıldıkları Alanlarına Göre Forklift Çeşitleri

Bu 3 kategori de kendi arasında sınıflarına ayrılır.

 • Güç Kaynağına Göre Forklift Çeşitleri; Dizel Forkliftler, Elektrikli Forkliftler, LPG’ li Forkliftler ve Akülü ( Bataryalı ) Forkliftler.
 • Hareket Sistemine Göre Forkliftler Çeşitleri; Debriyajlı Forkliftler, Elektrik Motorlu Forkliftler, Hidrostatik Forkliftler ve Tork Konverterli forkliftler.
 • Kullanıldıkları Alanlara Göre Forkliftler; Genel amaçlı forkliftler, Sık depolama forkliftleri, Transpaletler ve Özel Forkliftlerdir.

Özel Forkliftler ise özel yapım gibidirler. Sadece tek bir iş veya belirlenmiş birkaç iş için işlev görürler. Konteynerleri istif etme ve yandan ve üstten kavrayarak taşıma gibi amaçlarla kullanılır.

Kiralık Forklift Fiyatları Pendik

Forklift firmaları hizmetlerini neredeyse büyük bütün şehirlerde vermektedir. Piyasada bulunan firmaların çoğu ise 7/24 hizmet sağlamaktadır. Türkiye geneli çalışan birçok firma da bulunmaktadır. Bu firmalar hem il hem ilçe bazında çalışmaktadır. Özellikle İstanbul içi çalışan firmalar İstanbul ilçeleri için forklift kiralama bayilikleri bile açmaktadır. Bu firmalar kiralık forklift pendik işi de yapmaktadırlar.

Kiralık forklift pendik ücretleri ise fahiş olmamakla birlikte çok da ucuz olabilmektedir. İnternet üzerinden fiyat karşılaştırması yapmak isteyenler ise arama motoruna ” kiralık forklift pendik ücretleri ”yazmaları halinde fiyat analizleri yapabilmektedirler. Bu fiyatları belirleyen sabit bir unsur yoktur. İş gücü ve zaman gibi etkenler göz önüne alınarak ücretlendirme yapılır. Kiralık forklift pendik için iş yapan firmalar ile de fiyat aralıkları öğrenilebilir. Bu fiyatlandırmalar genelde forklift çeşitliliğine göre değişiklik göstermektedir.

Manlift Kiralama

Manlift Kiralama

Canbey Forklift ve Vinç Kiralama, geniş kapsamlı manlift ve vinç kiralama hizmetleri ile mevcut işiniz ne olursa olsun doğru makineyi sağlamaktadır. Hangi manliftin işinize uygun olup olmadığını belirlemek için sahada yapılacak işleri yerinde görerek veya iş tecrübelerine dayanak teknik destek sağlar. İhtiyacınız olan makine, çalışma yüksekliğine ve manlift çalışma platformunun uygulamasına bağlıdır.

 Geniş Kiralık İş Platformlarına Sahibiz

 • Araç üstü vinçler
 • Dikey manlift ve vinçler
 • Mafsallı platform
 • Paletli vinçler
 • Örümcek kepçeler
 • Makaslı kaldırma makineleri
 • Teleskopik manliftler
 • Değişik kaldırma gücüne sahip forkliftler.

Manlift iş makinelerimiz 200 kg ile 1000 kg arasında değişen kaldırma kapasitesine sahiptir. Bundan daha büyük bir makineye ihtiyacınız olduğunda bizi arayın, size memnuniyetle yardımcı oluruz.

Manlift Kiralama İçin Özel Eğitim

Bir manlift kiralama işi, sadece manlift iş platformunu tedarik etmekten fazlasını içerir. Bir manlift çalışma platformu kiralamak hem tecrübe, hem de özel uzmanlık gerektirir. Bu nedenle Canbey, size bir makine operatörü sağlamanın yanında, saha ve iş güvenliği konusunda da tecrübesini sunmaktadır. Uzun yıllar bu makinelerin güvenli ve etkili kullanımını sağlamış bir firma olarak, manlift çalışma platformlarında uzman bir çalışma ekibine sahibiz.

Manlift Kiralama İçin Neden Canbey’i Seçmelisiniz?

Manlift ve diğer makineler için kalıcı bir depolama alanı ayırmak, ek maliyetler anlamına gelen her türlü çevre birimini içeren büyük bir yatırımdır. Birçok durumda, manlift kiralama yöntemiyle çalışmak harika bir alternatiftir. Sadece bir gün boyunca bir platform üzerinde rahatlıkla çalışabileceğinizi ve işiniz için doğru manlift çalışma platformunu bulmanıza yardımcı olacağımızı biliyoruz. Daha uzun süreli işler için indirimli manlift kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Olağanüstü fiyat ve kalite oranımız sayesinde, müşteri listemize siz de katılın. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Manlift Kiralama İçin Bizimle İletişime Geçin

Uzman personelimiz, işinizi yapmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Bize ulaşmaktan ve tavsiye almaktan çekinmeyin. İsterseniz, manlift kiralama yöntemiyle kullanacağınız makineyi çalışma sahasına veya belirteceğiniz adrese ulaştırabiliriz. Çünkü Canbey Manlift ve Vinç Kiralama firmasının amacı, işi doğru yapmamızı sağlamak ve bununla en yakından ilgilenmektir. Kamyona monte edilmiş lifti, makaslı kaldırıcıyı, paletli asansörü veya diğer platformları kolayca, güvenli ve hızlı bir şekilde kiralayabilirsiniz.

Bölgesel Manlift Kiralama Hizmeti

Tüm arazi vinci ve manlift makinelerimizi kiralamaktan ve size çalışmanız için teslim etmekten gurur duyuyoruz. Büyümeye olan bağlılığımız tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya önem vermemize neden olmaktadır. Makine parkımız, sektörde bu işi yapan diğer firmalar arasında endüstri lideri olmamızı sağlamaktadır. Makine filomuzda; bölgedeki en geniş hidrolik vinçler, tüm engebeli arazi vinçleri, kamyon vinçleri, manlift ve forkliftler bulunmaktadır.

Bölgesel manlift kiralama müşterilerimiz, operatörler ve iş sahasının kendisi için en yüksek iş güvenliği standartlarını korumayı taahhüt ederiz. Operatörlerimiz son derece eğitimli ve kalifiyedir. Her biri çalışacağı alanı iyi tanıyarak, doğru işlemleri gerçekleştirirler. Sahadaki güvenlik ekipmanları tarafımızdan karşılanır. Çalışma alanında manlift veya diğer makinelere sorun oluşturacak engellerin ortadan kaldırılması için ön çalışmalar teknik elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

İş Yönetimine Disiplinli Bir Yaklaşım

Canbey Forklift ve Vinç Kiralama firması yönetimi ve çalışanları, vinç ve manlift kiralama işlerini güvenli ve sağlıklı bir şekilde yerine getirerek kazaları azaltma sorumluluğunu paylaşırlar. Güvenlik ve işletim prosedürlerinde uygun eğitim önemlidir. Yaralanmalar ve maliyetli mal hasarları, aktif çalışan katılımı ve işbirliğiyle birlikte iyi yönetim sistemleri ve uygulamaları ile kontrol edilebilir.

Müşterilerimiz için maliyet tasarrufu, hizmette daha fazla tutarlılık ve daha yüksek performans standartları sunmaktayız. Tüm manlift kiralama ihtiyaçlarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için deneyim, ekipman ve uzmanlığa sahibiz. Uzman teknik satış temsilcimiz size yardımcı olmak için çalışacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Haramidere Kiralık Forklift

Haramidere Kiralık Forklift

Forkliftlere genel olarak bakıldığında firmaların minimum ve maksimum büyüklüğe sahip olan yüklerinin taşınılmasında kullanılan bir yüklerin taşınması için kullanılan bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Forkliftler sayesinde taşıma işlemlerinin daha hızlı ve daha çabuk bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Yük taşıma işlemlerinde Forkliftlerin kullanılmasının sağladığı pek çok avantaj bulunmaktadır. Her türlü büyüklüğe sahip olan eşyaların ya da malzemelerin güvenli bir şekilde istenilen yere götürülmesini sağlamaktadır.

Taşıma için tercih edilen bu yük taşıma araçları yağmurlu havalarda veya yüksek sıcaklık altında da oldukça kolay bir şekilde malzemelerin istenilen yere ulaştırabilmektedir. Forkliftlerin pek çok alanda kullanıldığı göz önüne alındığında ürünlerin transfer edilmesinde, karşı tarafa teslim edilmesinde, mağazaların taşıma işleminin gerçekleştirilmesinde, depoların taşıma işleminin gerçekleştirilmesinde de kullanılmaktadır. Bu taşıma aracı rahat kullanımı, dar sokaklara ve ara mahallelerde bile az bir alan kaplaması nedeniyle oldukça tercih edilmektedir. Haramidere kiralık forklift de güvenli bir şekilde taşıma işlemini sağlamakta ve müşterilerden gelen talepler doğrultusunda çalışmalarını şekillendirmektedir.

Forklift Kiralama

Müşteriler forklift kiralama veya satın alma seçeneklerinden yararlanabilmektedir. Ağırlığı fazla olan yüklerin ve ürünlerin taşınmasında kullanılan bu araçlar ekonomik olarak yüksek fiyatlı olması sebebi ile genellikle kiralanmaktadır. Kiralama tercihinde bulunan firma ve şirketlerin de genellikle küçük çaplı şirketler olduğu bilinmektedir. Forklift satış fiyatlarının giderek artması ve dolar kuru ile satışının yapılması da kiralama seçeneğini daha makul kılmaktadır. Güncel forklift satış fiyatlarının da 120.000 TL seviyelerinde olması nedeni ile Haramidere kiralık forklift müşterilerine gerekli desteği sağlamaktadır. Firmanın sadece Haramidere bölgesinde bulunan kişiler değil diğer semtlere de kiralama olanağı sunmaktadır. Kiralama seçeneklerinin uygun olması ve müşteri memnuniyetin yüksek olması, taşınan ürünlerin sağlam bir şekilde taşınan bölgeye ulaştırılması da taşımacılık işlemlerinin oldukça kaliteli yapıldığını göstermektedir.

Bakım ve Onarım İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Haramidere kiralık forklift denince akla Haramidere bölgesi gelmektedir. Haramidere bölgesinde oldukça kaliteli hizmet sağlaması ile tanınan bu kurum forkliftlerin bakım ve onarım işlemlerini düzenli olarak yaptırarak müşterilerinin herhangi bir sorun yaşamasının önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Haramidere kiralık forklift gerekli servis hizmetlerini almak isteyen kişilere de gerekli yardım ve desteği sağlamaktadır. Teknik olarak taşıma işlemlerinde aksaklık yaşanması durumunda müşterilerin mağduriyetinin önüne geçilmesini sağlayan bir alt yapı hizmeti ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Haramidere kiralık forklift tercih edilerek bir yıllık zaman süreci içerisinde harcama yapılan tutarın 100.000 TL’ye ulaşması durumunda İPhone marka cep telefonu hediye edilmektedir. Haramidere kiralık forklift firması olarak müşterilerimize sepetli vinç ve makaslı olarak kullanılan platformların da kiralama hizmeti verilmektedir. Kısaca Haramidere kiralık forklift firması olarak taşıma işlemlerinde akla gelen tüm seçenekleri bünyemizde barındırmaktayız.

Forkliftlerin 2. El Satışı Yapılıyor mu?

Küçük çaplı firmalar taşıma işlemleri için forkliftleri kiralama talebinde bulunsa da büyük firmalar forkliftlere daha fazla ihtiyaç duymaktadır. Durum böyle olunca da bu firmalar sıfır olarak satılan forkliftlerin fiyatlarının yüksek olması nedeni ile ikinci el forklift satışı almayı tercih etmektedir. Haramidere kiralık forklift firmamızda ikinci el forklift satışı da yapılmaktadır. Sözü edilen forklift satış firmasında müşterilerin işini görecek gerekli bakım, onarım ve tamir işlemlerinden geçmiş ikinci el forklift satışı yapılmaktadır. Herhangi bir sorun yaşanması durumunda da sorunun çözülmesi için firmamız gerekli desteği sağlamaktadır. 2. El olarak satışa sunulan forklifftlerimiz ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmaması yapılan yorum ve eleştirilerde herhangi bir sorun olmaması da ürünün kaliteli olduğunu göstermektedir. Satışı yapılan bu ürünler ile ilgili olarak da gerekli yardım ve destek firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Forklift Kiralama Ücretleri

Forklift Kiralama Ücretleri

Son zamanlarda farklı işlerin yürütülebilmesi adına gerekli olan forklift araçları, genel olarak alışveriş merkezlerinin depo alanlarında kullanılmaktadır. Ağır ve yüklü malzemelerin insan gücü ile taşınmasının zor olduğu durumlar için oldukça avantaj sağlamakta olan bu araçlar için aynı zamanda özel ehliyet gerekmektedir. İstanbul’un pek çok farklı bölgelerinde hizmet veren firma ya da markalar için hizmet veren firmamız, kiralama işlemlerine yer vermektedir. Kiralama hizmetlerinde ise bahsedilmekte olan forklift araçları için ayrıcalıklar tanınmaktadır. Çeşitli ücretler üzerinden gerçekleştirmiş olduğumuz forklift kiralama ücretleri farklılık göstermektedir.

Çeşitli alanlarda sorunsuz olarak kullanılmakta olan araçlar için özel operatörlerimiz, vinçleri sizin kullanmanız gereken alanlara getirilmesi içinde çalışmalar yürütmektedir. Bu sayede kiralamış olduğunuz forklift araçları için herhangi bir uğraş gerektirmeden, kendi alanlarınızda olmasını elde edebilirsiniz. Saatlik, günlük ya da haftalık olarak kiralanabilen araçlar, aynı zamanda aylık ve yıllık olarak da kiralanabilmektedir. Buna göre forklift kiralama ücretleri araçların markalarına, özelliklerine ve de kiralama zamanına göre farklılık göstermektedir. Sıfır araçlara göre daha uygun hale gelmekte olan forklift kiralama fiyatları sayesinde, şirket ya da fabrikaların kasasında da daha fazla paraların kalması mümkün olmaktadır.

Forklift Kiralama İşleminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gemi şantiyelerinde, alışveriş merkezlerinde, depo alanlarında, fabrika alanlarında ve de sanayi alanlarında yaygın olarak kullanılan forklift, ürünlerin belirli yerden taşınması ya da uzak noktalara ulaştırılabilmesi için tır ya da farklı araçlara yerleştirilebilmesi amacı ile ortaya çıkmıştır. Oldukça sağlam ve dayanıklı olan malzemeleri sayesinde, tonlarca ağırlıktaki ürünlerin kaldırılması ve de taşınabilmesi işlemini gerçekleştirmektedir. İnsan gücünün yetersiz kaldığı zamanlar için oldukça avantajlı olan araçlar arasında yer alan forklift kiralama ücretleri sayesinde de ayrıcalıklı olmaktadır. Sıfır olarak satın almaya göre daha ucuza mal olan forkliftlerin kiralama sürecinde dikkatli olunması gerekmektedir.

Öncelikle forklift kiralama hizmeti sunan firmaların iyi ve titiz şekilde araştırılması gerekmektedir. Sektörde uzun yıllar hizmet vermiş olmalarına ve de sundukları hizmetlerin kaliteli olmasına dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir. Bunun yanı sıra, forkliftlerin hangi malzemeleri taşıma amaçlı kullanılacağına dikkat edilerek seçilmesi, yapılacak olan işlerin daha sorunsuz olarak gerçekleştirilmesine neden olacaktır. Aynı zamanda forklift kiralama ücretleri konusunda piyasanın en düşük fiyat veren ve aynı zamanda sorunsuz araçları sunan firmalarının tercih edilmesine de özen gösterilmelidir.

Kiralanan Forkliftler Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Usta ve deneyim gerektirmekte olan forklift kullanım işlemlerinde aynı zamanda resmi makamlar tarafınca da ehliyet belgeleri istenmektedir. Özel forklift araçlarını kullanabilmek için, insanların tıpkı diğer taşıtlar için ehliyet kurslarına yazılmalı ve özel ders alarak, bu araçları sorunsuz olarak kullanabilmeleri gerekmektedir. Buna göre bu araçları daha önce kullanmamış olan kişiler, hangi koşullarda ve alanlarda araçların kullanılabileceği konusunda bilgi sahibi olmak isterler.

Söz konusu olan hizmetlerimizde forklift kiralama fiyatları değişkenlik göstermektedir. İnşaat alanlarında da kullanılabilen bu araçlar, engebeli ve taşlık alanlar içinde sorunsuz olarak kullanım özelliğine sahip olmaktadırlar. İnternet üzerinden forklift kiralama fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak için, web site adresimiz üzerinde detaylı arama yapabilirsiniz. Dış ülkelerden gelen mal ve ürünlerin araçlara koyularak, ilgili yerlere ulaştırılabilmesi için kullanılan forklift araçları özel sistemleri sayesinde çalışmakta ve palet gibi malzemeler ile birlikte daha kaliteli işler üzerinde işlem görebilmektedir.

Uzman kadromuz ve çeşitli araçlarımız sayesinde sunduğumuz forklift kiralama fiyatları konusunda iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçebilir ve kiralanacak olan sürelere göre kendinize en uygun ücretler hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Forklift Kiralama Hizmetleri

İstanbul Avrupa Yakası Forklift Kiralama Hizmetleri

İstanbul Avrupa Yakasında forklift kiralama ihtiyacı oldukça yoğunlaşmaktadır. Özellikle engebeli araziler için forklift kiralama ihtiyacı gün geçtikçe artıyor. Birçok alanda geliştirilen yeni projeler yeni çalışma sistemlerinin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu nedenle, birlikte çalışacağınız bir şirket aradığınızda, bu tür işleri halletmeye hazır olup olmadıklarını bilmeye ihtiyaç duyarsınız.

Bununla birlikte, forklift kiralama hizmetleri özel bir eğitim ve tecrübe gerektirdiğinden, düz ve engebeli arazilerde forklifti idare etmek için gerekli ekipman veya deneyime sahip olmak gerekir. Güvenliğin fiyatı olmaz. Her şeyin doğru bir şekilde yapıldığına ve bunu yapmanın tek yolunun güvenliğin her zaman en yüksek önceliğe sahip olduğundan emin olmak gerekir. Bu da iyi bir deneyim ve tecrübe gerektiren hizmettir ve bu da en uygun forklift kiralama fiyatları ile hizmet almanızı sağlar.

İşin Yapılacağı Sahanın İncelenmesi Gerekir

Acele ederek veya işi belirli saatlere sıkıştırarak hiçbir iş zamanında bitmemiştir. Sadece acele ederek daha fazla gecikme ve hata yaratılır. Bu yüzden acele etmemekte ve zamanında işin yapılmasını başarmaktayız. Canbey Vinç hizmetleri bir işe başlamadan önce saha kontrolü yapmaktadır. Saha mühendisleri ve teknisyenleri işin yapılacağı alanda ön inceleme yaparak, kiralık forklift için alandaki engellerin tespiti yapılır. Ayrıca iş sırasında olası sorunların neler olabileceği hakkında fikir alışverişinde bulunurlar. Bütün bunlar iş sırasında öngörülemeyen hataların önceden ortan kaldırılması için gerekli bir çalışmadır. Bu çalışmalar forklift kiralama fiyatları için ek bir maliyet gerektirmeyecektir.

Forklift Kiralamadan Daha Fazlasını Hizmet Olarak Alırsınız

Sadece kiralık forklift hizmeti tek başına yetersiz kalmaktadır. Kimi forklift kiralama hizmetlerimizde makinelerin kaldırma ucunda personel taşıma sepetleri bulunur. Bazı işlerde de kancalar takılı olmaktadır. Personel taşıyıcı sepetlerinde gerekli güvenlik önlemlerinin alınması şarttır. Personel için koruyucu ekipmanların olması ve sepet güvenliğinin sağlanması gerekir. Aynı zamanda çevre güvenliğinin sağlanması önemli bir konudur. Yönlendirme işaretleri ve uyarı levhalarının iş alanında olması gerekir. İş sağlığı ve güvenliğinin en iyi bir şekilde alınmış olması gerekir. Bu tür hizmetler forklift kiralama fiyatları içerisinde verilir ve size ekstra bir maliyet çıkarılmaz. Bizim diğer firmalardan farkımız uygun fiyatımız yanında, fiyatın içinde ekstra güvenlik hizmetleri bulunmasıdır.

En iyi vinç ve kiralık forklift hizmetleri İstanbul Avrupa Yakası tedarikçileri için uygun fiyat ve fiyatlara dayalı olarak vinç ve kiralık forklift hizmetleri içindeki ek hizmetlerdir. Örneğin, her seferinde en düşük fiyatı veren bir şirket bulunabilir, ancak büyük ihtimalle güvenlik sistemlerini ve sertifikalı operatör çalıştırma gibi ek maliyetleri düşünmemiş olabilir.

Canbey Vinç, İstanbul ve çevresinde daha fazla projede yer alıyor. Çünkü konut, endüstriyel işler, depo alanları gibi bir çok sahada forklift kiralama hizmeti vererek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Hiçbir iş bizim için küçük bir iş değildir. Her işin kendine özgü zorlukları vardır. Sizin işinizin hallolması için çoğu zaman sözleşmeden farklı hizmetlerimiz dahi olmaktadır.

Vinçlerde ve forkliftlerde sorun çıktığında işi durdurmuyoruz. Teknisyenlerimiz arızayı gidermek için hemen olaya müdahale ederek en kısa zamanda sorunu gidermektedir. Göz önünde bulundurmanız gereken çok şey var ve bunların hiçbirini müşterilerimize bırakmadan firma olarak biz hallediyoruz.

Bir şirket olarak sahip olduğunuz tecrübe ve deneyim, şirket olarak her işi daha iyi hazırlanmamızı sağlamaktadır. Müşterilerimizin de takdir ettiği bir şey, güvenliğe olan bağlılığımızdır. Bu sadece bir etiket değildir, güvenle kazanılmış bir meziyettir. Bir inşaat projesinde hiçbir şeyin aceleye getirilemeyeceğini biliyoruz.

Endüstriyel vinç ve forklift kiralama hizmetlerimizi İstanbul Avrupa Yakasında ve diğer illerde büyük özveri ile yerine getirmekteyiz. Müşteri deneyimlerimiz, önce güvenliğin sağlanması gerektiğine işaret eder.

Vinç ve Forkliftlerimiz Her Zaman Çalışmaya Hazır ve Güvenilirdir

Filomuz, sürekli olarak denetlenerek gerekli bakım ve onarımları yapılmaktadır. Bir forkliftin sahip olması gereken standartlara sahiptir. Her seferinde yeni iş için hazır forklift kiralama hizmeti satın alarak iş sürenizi en aza indirebilirsiniz.

Forkliftlerimiz son teknolojiye sahiptir. Filomuz, mevcut standartları karşılayan genç modellerden ve düşük saatli vinçlerden oluşmaktadır. Bu standartlar sıkılaştıkça ve uygulama daha yaygın hale geldikçe, forkliftlerimiz sizi daha verimli ve karlı hale getirmek için çalışacaktır. İşiniz için en yeni ve en iyi forkliftleri kiralıyoruz. İhtiyacınız olandan daha azıyla uğraşmaya çalışmayın, işi doğru yapmak ve çalışma sürenizi artırmak en uygun forklift kiralama fiyatları ile doğru forklifti kullanın.

Bakım Masrafından Kurtulun

Bizden forklift kiralayarak bakım ve onarım hizmetleri, servis araçları, yedek parçalar ve zaman alıcı bakım işlerinden kurtulursunuz. Hepsini sizin için yapıyoruz. Kiralama sözleşmelerimiz komple ekipman bakımını kapsamaktadır.

Depolama Maliyetlerini Ortadan Kaldır

Depolama alanı tutmanıza gerek bulunmaz. Makineler sadece ihtiyacınız olduğunda sizindir ve işiniz bittiğinde kendi makine parkımıza alırız.

Kiralık Forklift Nerede Bulunur

Kiralık Forklift Nerede Bulunur?

Forklift kiralama hizmetini nereden alacağınızı bilemiyorsanız, İstanbul’daki güvenilir forklift kiralama hizmeti veren Canbey Vinç ile henüz çalışmamışsınız demektir. İnşaat, endüstri, temizlik, elektrik ve depo hizmetleri gibi birçok sektörde kiralık forklift hizmetleri istikrarlı bir artış göstermektedir.

Bu yoğunluk müthiş bir haber olsa da, müteahhitlere tutarlı ve kaliteli bir çalışma sunmak için firmamız üzerinde daha fazla baskı oluşturmaktadır. Bu yüzden sorumluluklarını yerine getirecek, işlerini zamanında ve uygun fiyatla yapacak güçlü donanım ve ekipmana sahip firmaların yardımına ihtiyacınız bulunmaktadır.

Depolarda malzeme kaldırılması, dış cephe temizliği, malzemelerin yüklenmesi, çatıya kaldırılması, elektrik lambalarının değiştirilmesi gibi birçok alanda hizmet veren forklift hizmetinde liftlerin ucunda personel taşıyıcı sepetleri veya kancalar bulunmaktadır. Forklift operatörlerimiz sertifikalı ve işinin uzmanı personelden oluşmaktadır. Hiçbir şekilde dışarıdan personel ve makine görevlendirmesi yapmamaktayız. Personelimizin ve makinelerimizin hepsi Canbey Vinç firmasına aittir.

Eğitimli Personel ve Doğru Makine Ekipmanla Çalışıyoruz

Genelde forklift kiralama basit işlerin halledilmesi gibi görünse de, çok güven gerektiren hizmetlerdendir. Projeler için büyük ya da küçük ekipman gerektiren herhangi bir yönünde, işler iyi gitmezse ciddi gecikmelere ve diğer sorunlara neden olabilir. İşi güvenli bir şekilde ele alacak bir forklift kiralama şirketine ihtiyacınız olacaktır. Özellikle binlerce liralık ekipman ve malzeme taşınırken veya kaldırılırken kiralık forklift operatörününde işinde uzman ve tecrübeli olması beklenir.

Canbey Vinç kiralama firmamızdan forklift kiralama hizmeti alan her müşterimize eğitimli ve işinin uzmanı forklift operatörü de atanmaktadır.

Amacımız iş yükünü idare etmek için bir takım kurarak, iş akışına uygun hizmet sunmaktadır. Bununla birlikte, daha küçük olanlar ve daha büyük olanlar da dahil olmak üzere farklı türde projeleriniz varsa, bu çeşitliliği idare edebilecek forklift makinelere ve uzman ekibe sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Hızlı ve Acele İş Değil, Zamanında ve Güvenli İş Teslim Ediyoruz

Canbey Vinç, her türlü işi yürütmek için gerekli deneyime ve makinelere sahiptir. Ekibimiz, önlerinde belirtilen görevi profesyonel ve ihtiyatlı bir yaklaşımla halledebilir. Hiçbir iş, zaman çizelgesi ne olursa olsun aceleye getirilmez. En iyi kiralık forklift acentesi olabilmek için önce güvenliği ön planda tutmamız gerektiğine inanıyoruz. Aksi halde, ortaya çıkabilecek hatalar ve kazaların önüne geçmekte geç kalınmış olabilir. Diğer kiralık forklift şirketleri, işi daha hızlı bir şekilde yapabileceklerini vaat edebilir, ancak güvenlik ve kalitemizdeki sicilimiz, işleri biraz daha hızlı tamamlayarak olumsuzlar ortaya çıkarmaya engel olmaktadır. Yani bir işin doğru yapılmasını ve zamanında yapılmasını istiyorsanız uygun forklift kiralama fiyatları için bizi arayınız.

Güvenilir Forklift Kiralama Hizmeti

Güvenilir bir forklift kiralama firması bulmadan önce bazı araştırmalar yapmak gerekiyor. İş vereceğiniz şirkete güvenmeniz, işin üstesinden gelebildiklerinden ve ihtiyaç duyduğunuz profesyonellik seviyesini koruyabildiğinden emin olmanız gerekir. Aramanız gereken şey deneyim, güvenlik taahhüdü ve forklift kiralama fiyatları olmalıdır. Maalesef piyasada çok farklı çalışma düzenine sahip firma ve forklift kiralama fiyatları ile karşılaşmak mümkün. Tecrübe büyük bir faktördür, çünkü her zaman zor olan işler tecrübeyi artıracaktır.

Sahada Doğru İş Planı Yapıyor ve İş Akışına Uyuyoruz

Bir müteahhit olarak her zaman işin mümkün olduğunca çabuk bitmesini sağlamak için acele edilmesini beklersiniz. Ancak, acele edildiğinde hatalar olur. Doğru olan acele değil, zamanında işin bitirilmesidir. Bu şu demektir; bir işe başlamadan önce işin tanımı ve şekli belirlenmeli, hatalar ve sorunlar işe başlamadan ortadan kaldırılmalı ve iş akışı düzenli olarak ilerlemelidir. İş sırasında ortaya çıkacak sorunların halledilmesi işi yavaşlatacağı gibi, belirlenen iş bitimi saati ve tarihinden de sizi uzaklaştıracaktır.

Bir forklift çalışmaya başlamadan önce makinenin önüne çıkacak engellerin kaldırılması, ağaç dallarının engel olup olmayacağı ve elektrik tellerinin nerelerden geçtiğinin tespiti iş başlamadan önce yapılmalıdır ve makinenin çalışma alanı buna göre ayarlanmalıdır.

Canbey Vinç, işin zamanında ve doğru bütçeyle yapılabilmesini sağlamak için deneyimine ve işine olan bağlılığına güvenmektedir. Uzun yıllar inşaatçılar ve endüstriyel firmalarla çalışarak güvenini sıkı çalışma ve işini güvenilir yapma konusunda kazanmış bir firmayız.

Forklift ve vinç kiralama şirketi olarak kullandığımız diğer şeylerden biri de ağır hizmet ekipmanlarına sahip olmamızdır. Farklı tipte projeler için daha büyük ekipmanlar gerekir. Canbey Vinç makine parkında büyük ve küçük tüm işler için forklift ve vinç bulunmaktadır. Her işin kendine özgü durumuna göre forklift kiralama fiyatları uygulanmaktadır.

Forklift Kiralama İstanbul Avrupa Yakası

Forklift Kiralama İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul Avrupa yakasında güvenilir bir forklift kiralama hizmeti tecrübe, güvenlik taahhüdü ve yeterli ekipmana sahip olmaktan geçer. Her iş farklıdır ve her işin bazı komplikasyonları vardır. İşin doğru yapılması ve güvenilir bir şekilde teslim edilmesi deneyimli bir ekibe ihtiyacın olmasını gerektirir. Canbey Vinç makine ve ekipman yönünden küçük ve büyük işler için gerekli kiralık forklift makinelerine sahiptir.

Bir forklift kiralama işi için dikkat edilmesi gereken şey güvenli ve işe olan bağlılıktır. Bunun nedeni, her zaman işin zamanında ve güvenli bir şekilde teslimini gerektirmesidir.

Güvenilir ve Tecrübeli Forklift Kiralama Hizmeti

Canbey Vinç hiçbir zaman güvenliği atlamadan işlerini yürütür. İşin zamanında ve güvenli bir şekilde teslimi sağlamak için her önlemi alır. Acele etmek asla bir işi daha hızlı yapmaz. Aksine sorunlara ve kazalara neden olacak ortamı hazırlar. Tüm forklift kiralama hizmetlerinde işin doğru bir şekilde yapılmasını sağlamak için güvenlik ve tecrübemize olan bağlılığımızı mükemmel bir forklift kiralama ekipmanı yelpazesi ile birleştiriyoruz. Büyük veya küçük her türlü işinizi bir adım öteye taşıyacak ve bizi endüstride lider yapan profesyonellik seviyesini yükseltmeye çalışacak kararlığa sabimiz. İstanbul Avrupa Yakasında en iyi forklift kiralama şirketi ünvanımızı korumaya çalışmaktayız. Bizimle çalışmak için hazırsanız, bizi arayın ve ücretsiz yerinde danışmanlık hizmetimizden yararlanın.

Kiralık Forklift
Kiralık Forklift

Doğru Eğitimli Kişilerle Çalışıyoruz

Canbey Vinç, ekipmanının doğru ve güvenli bir şekilde nasıl çalıştırılacağı konusunda çalışanlarını eğiten kurumsal bir yapıya sahiptir. Bir forklift kiralama hizmeti aldığınızda, profesyonel operatörler ve güvenlik ekipmanları da çalışma alanına tarafımızdan getirilmektedir.

Eğitimsiz bir operatörün kazaya neden olma riskine ek olarak, ayrıca vinçe zarar verme ihtimali de yüksektir. Bir çalışanın gerekli eğitimi almaması durumunda, makineye dokunmaması gerekir, ki bütün güvenlik önlemleri bizim için ön şarttır.

Güvenilir bir kiralık forklift hizmeti almak düşündüğünüz kadar zor değildir. Çoğu şirket hangi makinelerin en iyi olduğunu bilir ve her şeyin düzgün bir şekilde çalıştığından emin olmak için sertifikalı teknisyenler ve operatörler çalıştırır. Canbey Vinç tüm kiralık forklift hizmetleri için doğru ekipman ve uygun forklift kiralama fiyatları sunar.

Geniş Bir Vinç ve Forklift Makine Stoğuna Sahibiz

Canbey Vinç, projenizi tam anlamıyla elde etmek için gerekli bilgi, tecrübe ve donanıma sahiptir. Profesyonel operatörler, uzman teknisyenleri ve tüm sorularınızı nasıl yanıtlayacağınızı bilen güler yüzlü bir destek personeli tarafından desteklenen, bakımlı ve teknolojik açıdan gelişmiş bir vinç ve kiralık forklift stoğu sunmaktadır.

Bir inşaat alanında çalışıyorsanız, o zaman muhtemelen bunun için araziye uygun forklifte ihtiyacınız olacak. Kaba ve engebeli arazilerde kolay hareket eden ve yönlendirilen bir kiralık forklift tam zamanlı çalışarak işin bitirilmesinde kolaylık sağlayacaktır. Yine işin özelliğine göre dar alanlar arasında manevra yapabilecek küçük ölçekte kiralık forklift makinelerimiz bulunmaktadır.

Yılların tecrübesi bize doğru forklift iş üretkenliğinin en üst düzeye çıkarabileceğini, yanlışların ise buna zarar verebileceğini öğretti. Bu nedenle profesyonellerden oluşan ekibimiz ihtiyaçlarınızı tartışır, önerilerde bulunur ve size en pratik çözümler konusunda tavsiyelerde bulunur. Her görev için bir makinemiz bulunmaktadır. Vinç parkurumuzda 1 tondan 1200 tonaja kadar çalışabilecek vinçlerimizle hizmet vermekteyiz. Yapılacak işin büyüklüğüne ve kiralanacak makinenin özelliğine göre forklift kiralama fiyatları değişmektedir.

İstanbul Vinç ve Forklift Kiralama

İstanbul Avrupa Yakasında kaliteli vinç ve forklift ekipmanı kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda, güvenliğe ve çeşitli tipteki projelerde deneyimli bir ekip bulmalısınız. Bunun için kiralakf yapacağınız şirketin geniş bir ekipmana sahip olduğundan emin olun. Canbey Vinç, her boyuttaki projeyi yürütmek için mevcut genişlikte ve güçte vinç ve forklift seçenekleri ile kiralık forklift ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun forklift kiralama fiyatları ile hizmet vermektedir.

Engebeli Araziler İçin Forklift Kiralama Hizmetleri

İstanbul Avrupa Yakasında engebeli araziler için forklift bulmak zordur. Gelişmiş alanlarda bile, her türlü çevre ile başa çıkabilecek ekipmanlara her zaman ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, tüm arazi vinç ve forklift kiralamaya ihtiyaç duyduğunuzda, ekipmanı gözden geçirmeniz gerekir. Herhangi bir şirket harika bir ekipmana sahip olabilir, ancak teslim etmek ve çalıştırmak için ekibi var mı buna dikkat etmek gerekir.

Canbey Vinç Kiralama, iş sahasındaki her işçinin ve ekipmanın güvenliğini taahhüt eder. Kaba arazi vinci ve forkliftin kiralama ekipmanı kullanılırken her türlü çevre güvenliği ve çalışanlar için iş güvenliği standartlarını uygular. Öncelikle güvenliği sağlayarak, sadece çalışanlarınızın güvenliğini sağlamakla kalmaz, kazaların neden olduğu sorunları önceden tespit ederek yerinde çözer. Güvenilir bir forklift işi için firmamızla iletişime geçerek forklift kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Forklift Kiralama Hizmetleri

Forklift Kiralama Hizmetleri

El ve insan gücü ile taşınması mümkün olmayan, yüksek tonajlı sayısız ürünün belli bir noktaya ulaşmasında kullanılan gereçlerden birisi forklift olmaktadır. Özel eğitim ve belgeli şoförler sayesinde kullanılan bu araçların şirketin zamandan tasarruf etmesi ve daha pratik bir şekilde sonuç alması adına değeri yüksektir. Yılların getirdiği deneyim sayesinde artık forklift kiralama arayışlarınıza son veriyoruz. Tam 1 ton ağırlıktan başlayıp 10 ton seviyesine kadar çıkan seçeneklerimizle forklift kiralama hedeflerinize varabilirsiniz.

Sizlere kısa ya da uzun dönemli alternatifler sunduğumuzu ve bunlardan yararlanmak üzere en dikkat çekici fiyatları da teklif edeceğimizi söyleyebiliriz. Palet ile taşınacak ve her zaman size etkin sonuç getirecek makineleri Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizimle bulabiliyor olacaksınız. İşinde özenli bir çalışma yürüyen ve güçlü forklift kiralama filosu ile de öncü olan şirketimiz, beklentilerinize hemen karışık verebilmenin de mutluluğunu yaşamaktadır. Ticari faaliyetlerinizin aksamadan sürmesi ve iş gücünün minimize edilmesi bakımından hemen forklift kiralama hususunda bizim nedenli iyi bir seçenek olduğumuzu anlayacaksınız.

Forklift Kiralama İşinde Profesyonel Kalite ve Dürüst Bir Tavır

İhtiyacınızı tespit etme, belirleme ve gerekli olanı sunma gibi süreçlerin her aşamasında personelimizden destek alabiliyor ve verimliliği bu sayede en üst düzeye çıkartabiliyorsunuz. Günlük taşıdığınız yük kapasitesi ve ton ortalaması gibi detaylara göz atılarak kiralık forklift modelinin tespitini birlikte yapabiliyoruz. Firmanızın işlerinin daha efektif olmasında gereken her ne varsa bunları kiralık forklift ile yerine getirebilmek ihtimal dahilindedir. Şayet böyle bir ihtiyaca dair ilk olarak hizmet alma durumunuz bulunuyorsa aklınızın bir köşesinde bulunan sorulara yanıt aramanız da doğal olanıdır.

Kiralık Forklift
Kiralık Forklift

Sitemiz, müşterilerimizin dilediği cevapları en geniş ayrıntılarla vermekte ve sunmaktadır. Kiralık forklift olarak seçebileceğiniz araçların teknik ve donanımına dair özellikleri öğrenebilir ve katacağı artıları da hiç zorluk çekmeden tespit edebilirsiniz. Hangisinin genelde ne tür sektörlerde rağbet gördüğü gibi önemli kıstasları da kiralık forklift kategorisine göz attığınızda anlamış olacaksınız. Böylece daha kısa sürede daha da büyük bir verim elde etmenin ayrıcalığını da kavrayacaksınız.

Ülkemizin dört bir tarafında iş birliğini bizimle yürüten ve maddi anlamda da bütçelerini rahatlatan bazı referanslarımızı öğrenebilirsiniz. Bu kurumsal işletmelerin tarafımıza yaptığı objektif yorumları okuyabilir ve belki de ilham kaynağı olmalarını sağlayabilirsiniz. İşinde daima büyümeyi hedefleyen ve sizlerden gelen geri dönüşleri ciddiye alan markamız, forklift ve vinç kiralama da rakiplerini geride bırakmanın detaylarına da sahip olmaktadır. A’dan Z’ye sizi ihya eden hizmete tüm koşul ve şartlarda ulaşmak size bağlıdır. Bu tip eksiklerinizin teminini tarafımıza emanet ettiğiniz süreçle yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yılın Her Günü Sizin İçin Uygun Fiyat Güvencesi

Günlük, haftalık, aylık ya da yıllık tercihlerinize, kiralamak isteyeceğiniz ürün modeli ya da sayısına göre ödeyeceğiniz ücretler değişiklik göstermektedir. Bunları tarafımıza ilettiğiniz andan itibaren forklift kiralama fiyatları hakkında çok daha sağlıklı bir bilgi alabilirsiniz. Teminini gerçekleştireceğiniz ve tüm bakımları yapılmış, kullanıma hazır araçların olası arızalarında da servis öncülüğünü alabilirsiniz. Bir müşteri olarak yalnızca cihazların çalışır halde görevini yerine getirmesinin bedelini ödeyeceksiniz. Forklift kiralama fiyatları hakkında ekstra olarak bir maliyetle karşılaşmama sözünüzü de veriyoruz.

Forklift Kiralama Fiyatları

Kiraladığınız bu aracın arızalanması ve ilgili parçanın tamir edilememesi sorunlarında da desteğimizi sonuna kadar veriyoruz. Stok ağımızda bulunan yedek parçalarla yeniden aktif kullanım düzeyine getiriyoruz. Yılın yalnızca kısıtlı zamanlarında değil bütün bir seneye yayılmış cazip forklift kiralama fiyatları listemizle de büyük ilgi görüyoruz. Türkiye çapında mali girdilerin minimize edilmesinin zorunlu olduğunu bilen her işletmenin ilk ve tek tercih ettiği merkez olduğumuzu da iddia ediyoruz. Amaca uygun ve sizi hiç bir şekilde yarı yolda bırakmayacak ürün gamını yakından tanımak üzere web sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ailemizin, sizlere sadece forklift kiralama fiyatları ile değil ödeme fırsatlarına yönelikte geniş bir yelpaze sunduğunun altını çizmeliyiz.

Ekonomik yönden bütçenize kara delik açmadan hemen irtibata geçerek ne kadar mantıklı bir iş çıkardığınızı görmeye hazır mısınız? Popülerliği ile bilinen ve sürekli müşteri sayısını arttıran işletmemizin, vinç kiralama dalında yenilikçi bakış açısını da fark edebilirsiniz. Yapmanız gereken şey sadece bize ulaşmanız ve dakikalar sonra lazım olan ürünü kiralama işlemlerini başlatmaktır.

İstanbul Forklift Kiralama

İstanbul Forklift Kiralama

Forklift aracı, nakliye dünyasının en önemli araçlarından biridir. Nakliye işlemlerini problemsiz bir şekilde gerçekleştiren bu araçlar, özel ehliyet ile kullanılmaktadır. Forklift kiralama kategorisinde, kazalarının ciddi sonuçlara neden olması, bu araçların ehliyetli kullanımını zorunlu hale getirmiştir.

Güvenli ve Hızlı Çözüm

Nakliyenin hızlanmasında etkili olan bu araçlar, iş güvenliği kategorisinde tercih edilen araçlardır. İş güvenliği, can ve mal kaybını önlemektedir. Forklift kiralama araçlarının kullanımında, aracı kullanan kişi, aracın etrafında çalışan kişiler, eşyaların güvenli bir şekilde kaldırılması, eşyaların güvenli bir şekilde yük araçlarına yüklenmesi gibi önemli tedbirler alınmaktadır.

Pratik Taşıma Hizmeti

Konusunda tecrübeli elemanlarla gerçekleştirilen taşıma işlemlerinde, palet kullanılmaktadır. Forkliftin önündeki asansörde iki adet uzun metal kısım bulunur. Bu metal kısımlar paletlere geçirilir ve asansör yükü kaldırır. Forklift kazalarının başlıca nedeni olan tonaj konusu, en önemli konudur. Forkliftin asansörüne haddinden fazla yükün yüklenmesi, aracın ön tarafa doğru devrilmesine neden olabilir. Firma olarak, kiralık forklift sektöründe, tonaja göre taşıma işlemlerini, prosedüre göre gerçekleştiriyoruz.

Dört Mevsim İstanbul Forklift Kiralama Hizmeti

Nakliye işlemlerinin en pratik ve ekonomik yöntemi olan forklift araçları, dört mevsim çözüm üretmektedir. Onlarca işçinin taşıyacağı yükü dakikalar içinde taşıyabilen bu araçlar, profesyonel kullanıcı gerektiren özel araçlardır. Kiralık forklift hizmetlerinde güncel ve etkili seçenekleri tercih eden firmamız, birinci sınıf çözüm adresinizdir. Günün her saatinde İstanbul forklift kiralama kategorisinde araç tahsis eden firmamız, kısa zamanda çözüm üretmektedir. Güncel hizmet kategorisinde çözüm üretmeye devam eden firmamız, yük taşıma işlemlerinde güvenli yöntemleri tercih etmektedir. Müşteri hizmetlerimizi aramak suretiyle, istediğiniz bütün seçenekleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Araçlarımız Bakımlıdır

Araç bakımı, araç vergileri, araç sigortası ve eleman maaşı gibi bütün masrafları karşılayan şirketimiz, günün her saatinde kiralık forklift tahsis etmektedir. Güncel hizmet anlayışı ile araç filomuz her zaman için güncellenmeye devam etmektedir. Bakımsız araçlar ve ehliyeti olmayan elemanlar, bu sektörde birçok problemi beraberinde getirmektedir. Firma olarak sorunsuz eşya taşıma işlemini gerçekleştirmek için, her zaman bakımlı araç filomuzu göreve hazır bir şekilde bekletmekteyiz. Konusunda profesyonel ekiple çözüm üreten İstanbul forklift kiralama şirketimiz, tonaja göre farklı araç seçeneklerini hizmete sunmaktadır. Araç bakım ve onarım işlemlerini her zaman takip eden firmamız, kısa zamanda iş teslimatı gerçekleştirmektedir. Forklift araçlar, vinç araçları gibi özel araçlardır.

Kullanımı Profesyonellik İster

Forklift araçlarının kullanımı her zaman için profesyonellik ister. Yük alma ve indirme kategorisinde dikkatli olan elemanlarımız, İstifleme işlemlerinde de en doğru yöntemleri tercih etmektedir. Yük araçlarının istiflenmesi işlemlerinde, her zaman için profesyonel seçenekler tercih edilmektedir. Yanlış istifleme yük aracında boşlukların kalmasında etkili olmaktadır. Bu nedenle istiflemede en iyi yöntemler tercih edilmektedir. Yükleme işlemlerinde yük araçlarının yan kısmındaki kasa aşağı indirilmektedir. Bu şekilde seri yükleme yapılmaktadır.

Kiralayacağınız Forklift Hangi Özelliklerde Olmalı

Kiralayacağınız Forklift Hangi Özelliklerde Olmalı

Forklift Kiralama Programı

Canbey Forklift, tüm kaldırma ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş bir kiralık forklift filosuna sahiptir. Sahip olduğunuz forkliftin bakım gerektirip gerektirmediğinin tespiti ve gerekli durumlarda bakım onarımının yapılması, işletmenizin mevsimsel ve kısa vadeli kiralık forklift ihtiyaçlarının karşılanması gibi hizmetler vermektedir. Durum ne olursa olsun Canbey Forklift, sizin için çalışmaya hazır ekipmanlara sahiptir. Hizmet alanı ticari, endüstriyel, belediye ve uzman hizmet sektörlerini kapsamaktadır. Forklift kiralama programı, farklı kapasitelere ve sıvı petrol gazı (LPG), elektrikli ve dizel forklift gibi yakıt alternatiflerine sahip çeşitli ekipmanlar içermektedir. Güvenilir bir forklift kullanımını sağlamak için, sahip olduğunuz forkliftlere eğitimli teknisyenler tarafından servis ve bakım yapılmaktadır. Ayrıca Canbey Forklift’in kiralık forklift filosundaki tüm araçlarda aynı kontrollerden geçerek her daim kullanıma hazır tutulmaktadır.

Değişken Kapasiteler ile Forklift Kiralama

Forklift envanterimiz her ihtiyaç ve bütçeye uygun çeşitli kapasiteler içermektedir.

Forklift Kiralama Hususları

Ne kadar kiloluk bir kaldırma işlemi yapılacak? Ürününüzü ne kadar yükseğe kaldırıyorsunuz? Bu asansör öncelikle iç mi yoksa dış mekanlarda kullanılacak? Belirli özelliklere veya eklere ihtiyacınız olacak mı? Tüm bu sorular kiralık forklift arayanlara zor gibi görünebilir, ancak Canbey Forklift satış ekibinin yardım için sizinle olacağından emin olabilirsiniz. Firma kaldırma ihtiyaçlarınız için en iyi çözümü bulmak ve forklift kiralama işlemlerinizi çok kolay bir şekilde yapmanızı sağlamak gayesi ile hareket etmektedir.

Forklift Seçeneklerinin Değerlendirmesi

Elektrikli Forklift Kiralama:

 • Yakıt maliyetini düşürür.
 • Emisyonları önemli ölçüde azaltır.
 • Sessizce çalışır.
 • Yerinde şarj istasyonu veya taşınabilir şarj cihazı gerektirir.

Sıvı Petrol Gazı (LPG) Forklift Kiralama:

 • İçten yanmalı motora sahiptir.
 • Daha düşük başlangıç işletme maliyetleri için tercih edilebilir.
 • LPG tankı gerektirir
 • Düşük emisyon değerleri sağlar.

Dizel Forklift Kiralama:

 • İçten yanmalı motora sahiptir.
 • LPG’den daha iyi yakıt verimi alınır.
 • Soğuk havalarda çalışma yapılmasına oldukça uygundur.
 • En iyi açık havada kullanılır.

Bu kriterleri göz önünde bulundurmak suretiyle, satış ekibimizin katkıları ile mevcut ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak tercihi yapabilirsiniz.

Kiralama Servisimiz En Büyük Markaları Kapsıyor

Canbey Forklift, piyasada söz sahibi olan ana marka forkliftleri kiralamakta ve müşterilerine kaliteli bir forklift kiralama hizmeti vermektedir.

Zamansal Kiralama Seçenekleri

Canbey Forklift, ihtiyaçlarınızı aynı gün karşılayabilmekte; günlük, haftalık ve aylık forklift kiralama seçenekleri ile hizmet vermektedir. Satış temsileri size en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunacaktır.

Bilgili, Nazik ve Hızlı Müşteri Servisi

Firmamız 15 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Güleryüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan satış temsilcilerimiz sizlere en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunacaktır.