İstanbul'un önde gelen forklift şirketlerinden biri olan Canbey forklift tamir ve servislerinde liderdir. Operasyonunuz için uyarlanmış planlı bir bakım programı ile forklift tamir ihtiyaçlarınızı destekleyebiliriz. Fabrika eğitimi ve teknik servis merkezimizin geliştirilmesi sayesinde, teknisyenlerimiz forklift tamiratını ilk seferinde tamamlama desteğine sahiptir. Her çeşit forkliftinizde teknisyenlerimiz vasıtalarınızı gecikmeden derhal tamir etme konusunda uzmanlığa sahiptir.

Canbey Forklift, İstanbul'daki en hızlı büyüyen malzeme nakliye ekipmanları satıcıları arasında yer almaktadır. Her uygulama için çok çeşitli ekipman seçenekleri ve hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Özel servis şubeleri ve eğitim merkezleri dahil olmak üzere 25'in üzerinde konumda yeni ve kullanılmış ekipman satışları, kısa ve uzun vadeli kiralama, acil durum ve önleyici bakım, güvenlik eğitimi ve parça desteği sunuyoruz.

Günümüzün zorlu malzeme taşıma ortamında, verimlilik, güvenilirlik ve performans, görevlerinizin zamanında ve bütçede tamamlanmasını sağlamanın temel itici unsurlarıdır. Akü Elektrikli cihazlar, bu amaca ulaşmak için çekiş pillerini en iyi şekilde kullanmaya dayanır ve Canbey Forklift Akü Yönetim Sistemleri ile bilgilendirilir ve kontrol altında kalırsınız.

Forklift servis ve tamir hizmetlerimiz yerinizde, titizlikle, eğitimli ve sertifikalı personelimiz tarafından verilmektedir.