Beşiktaş Forklift Kiralama

Beşiktaş Forklift Kiralama

Beşiktaş bölgesinde forklift kiralama hizmeti vermekte olan firmamız sizlerin ihtiyacı olan tonaj ve belirtilen yükseklikteki forklift ihtiyaçlarınızı büyük bir özveriyle karşılamaktadır. Beşiktaş bölgesi bilindiği üzere sanayi bölgelerini bünyesinde bulunduran aynı zamanda kentsel dönüşümün yaygın şekilde bulunduğu bölge olması nedeniyle kiralık forklift hizmetlerine Önemli oranda ihtiyaç duyulmaktadır.

Beşiktaş Kiralık Forklift

Beşiktaş bölgesinde yapılacak olan çalışmalar için özellikle Beşiktaş kiralık forkliftler en çok ihtiyaç duyulan iş makinelerimizdendir. Belirttiğimiz gibi kentsel dönüşüm bölgesinde bulunduğu için Beşiktaş ilçesinde yüksek katlı binalar, plazaların ve şantiyelerin olması nedeniyle kiralık forkliftlere ihtiyaçları artmıştır. Beşiktaş forklift kiralama hizmeti vermekte olan firmamız bir tondan 3 tona kadar kiralık forklift hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir şekilde vermeyi İlke edinerek her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.

Canbey forklift kiralama bünyesinde bulunan bütün iş makinelerimizin ( forklift- sepetli vinç – makaslı platform – hiap vinç) bütün bakımları ve periyodik muayeneleri uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Alanında uzmanlaşmış operatörlerimiz tarafından iş güvenliği konusunda da Canbey forklift tercih edilen ilk firmadır. Beşiktaş bölgesinde yaptıracağınız forklift kiralama hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçip piyasa şartlarına uygun olarak belirlenen fiyatlarımızdan ve tarafınıza sunduğumuz eşsiz avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Beşiktaş Forklift Kiralama Fiyatları

Müşteri memnuniyeti ilkesini esas olarak belirlemiş olan firmamız taşımacılık alanında seri hareket edebilen şantiye ve inşaat alanlarının yanı sıra Diğer alanlarda da kullanılması mümkün olan kiralık forkliftlerimizi size uygun fiyatlar ile tarafınıza sunacağımızı bilmenizi isteriz.

Beşiktaş bölgesinde yaptıracağınız kiralık forklift ve Beşiktaş forklift kiralama hizmetlerimizin size sağlayacağı avantajları dikkate alırsak şu şekilde sıralayabiliriz :

 • İşçi performansını yüzde yüze kadar arttırma
 • Tek seferde bir tondan 3 tona kadar kaldırma gücünün olması
 • Kendi alanında seri ve dar alanlarda da hızlı hareket edebilme özelliğinin bulunması gibi birçok avantajları bulunmaktadır.

Beşiktaş Kiralık Forklift Hizmetlerimizin Kapsamı

Şantiye bölgesi olarak da oldukça ilerlemekte olan Beşiktaş Semtimiz şantiye sahasına uygun makine parkuru ile her koşulda Canbey forklift kiralama ve Canbey ve kiralık forklift olarak sizlere 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz şekilde hizmet vermekteyiz. Beşiktaş bölgesinde forklift kiralama hizmetlerinizi bizlerden almak istiyorsanız hemen müşteri temsilcilerimiz ve firma yetkilimiz ile irtibata geçebilir sizin için hazırlamış olduğumuz web sitemizi ziyaret edebilir veya Beşiktaş bölgesine yakın olan ofisimizi ziyaret ederek kiralama yapacağınız forkliftlerimiz hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Kiralık Forkliftler Hangi İşlerde Kullanılır?

 • Malzeme kaldırma
 • Malzeme indirme
 • Malzeme yükleme
 • Depolama
 • Gümrükleme
 • İstifleme
 • İnşaat alanlarında
 • Şantiyelerde
 • Antrepolarda
 • Kapalı alanlarda
 • Limanlarda

Vb. Gibi birçok işlerde ve alanlarda sorunsuzca kullanılmaktadır. 1 ton kaldırma kapasitesinden 3 tonluk kaldırma kapasitesine sahip olan kiralık forkliftlerimizin dışında firmamızın makine parkurunda Ayrıca 20 metre yükseklikten 75 metre yüksekliğe kadar çıkabilen sepetli vinçlerimiz – 5 ton kaldırma kapasitesinden 80 tonluk kaldırma kapasitesine sahip olan kancalı vinçlerimiz – 80 tonluk mobil vinç ten 350 tonluk teleskopik chip bomlu vinç ihtiyaçlarınızı da Canbey forklift kiralama ve Canbey vinç kiralama firmamızdan sorunsuz ve güvenli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Beşiktaş bölgesinde vinç kiralamak veya Beşiktaş kiralık forklift hizmetlerinizi firmamızdan almak istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek almak istediğiniz hizmetlerimiz ile ilgili olarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bizlere istediğiniz her gün ve her saat ulaşabilirsiniz tek yapmanız gereken Beşiktaş forklift kiralama hizmetleriniz için Canbey kiralık forklift firmamızı aramanız ve müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA