Cihangir Kiralık Forklift

Cihangir Kiralık Forklift Hizmetleri

Forklift, büyük yüklerin bir yerden başka bir yere taşınmasını veya istiflenmesini sağlayan bir iş makinesidir. Özellikle inşaat sektörünün vazgeçilmezi olan forkliftlere aslında pek çok sektörde büyük ihtiyaç duyulmaktadır.

Bir veya birkaç tonda yükü taşımak için firmalar ve bireyler forklift kiralama hizmetlerinden faydalanmaktadır. 2002 senesinde kurulan Canbey Forklift de İstanbul’un hemen hemen her semtinde forklift kiralama hizmeti sağlamaktadır. Yılların getirdiği tecrübe ve donanım ile Canbey Forklift, İstanbul’un Cihangir semtinde de forklift kiralamaktadır. Cihangir kiralık forklift hizmeti müşterilere pek çok avantaj sağlamaktadır. Eğer Cihangir’de forklift ihtiyacınız varsa ve Cihangir kiralık forklift hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, Canbey Forklift’le hemen iletişime geçebilirsiniz.

Cihangir’de Forklift Kiralamanın Avantajları

Cihangir kiralık forklift hizmeti müşterilere, mali konular başta olmak üzere birçok katkı sağlamaktadır. Forklift kiralamak satın alma ile karşılaştırıldığında çok daha uygun ve ekonomiktir. Forklift satın almak büyük bir sermaye ile mümkün olabilir. Satın almanın yanında bakım, onarım, donanım, ekipman ve iş gücü anlamında farklı masrafları da yanında getirir.

Cihangir kiralık forklift hizmeti, müşterileri bu masraflardan kurtarmaktadır. Öte yandan, taşımacılık için detaylı bir analiz ve plan da gereklidir. Bu da yine zaman ve efor isteyen bir durumdur. Kiralamayı seçen müşteriler, Cihangir kiralık forklift hizmeti ile aynı zamanda her ayrıntısına kadar düşünülmüş bir plana da sahip olurlar.

Kısacası, paranız, zamanınız ve eforunuz size kalacaktır. Böylece bu sermayeyi işinize yöneltebilirsiniz ve olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Öte yandan, Canbey Forklift, sektörel ve bölgesel tecrübesine ek olarak son teknoloji ekipmanıyla, güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Cihangir kiralık forklift hizmeti ile taşınacak yüklerinizin doğru zamanda doğru adreste olacağından emin olabilirsiniz.

Cihangir’de Forklift Kiralama Ücretleri

Canbey Forklift, her zaman müşterilerini ön planda tutmaktadır ve bu nedenle piyasa değerlerine göre uygun ve makul bir ücretlendirme sunmaktadır. Kiralama ücretleri bazı faktörlere göre değişmektedir. Taşınması gereken yükün ağırlığı, miktarı, adresin uzaklığı, taşıma süresi ve kullanılacak ekipman ücretlendirme konusunda belirleyici olmaktadır.

Eğer forklift kiralama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız ve ücretleri merak ediyorsanız, Canbey Forklift’e doğrudan ulaşabilirsiniz.

Cihangir Kiralık Forklift

Cihangir Kiralık Forklift

Forklift nedir, nerelerde kullanılır?

Türkiye’de forklift (çatallı kaldırma) olarak bilinen araç, insan gücünün kaldıramayacağı kadar ağır yükleri aparatları yordamıyla yerden kaldırma ve başka bir ortama 4 metreye kadar yükselterek taşımaya yaramaktadır. Genel olarak kullanım alanı marketler, mağazalar, fabrikalardır. Forklift kaldıramayacağı ağırlıktaki yüklerde ise vinç devreye girmektedir. İnsan gücüyle bir günde yapılacak bir nakliye işi forklift yardımıyla sadece 1 saatte halledilebilir.

Türkiye’nin en güvenli forklift firması

Canbey Forklift ve Vinç Kiralama Şirketi uzun yıllardır Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir, küçük büyük bütün işletmeler ve markalarla iş ortaklığı yapmaktadır. Merkezi Bağcılar’da olan ve ilk olarak 2002 yılında hizmete giren Canbey, sadece vinç ve forklift değil, vinç şoförü ve forklift şoförü de kiralayabileceğiniz uzman kadrosuyla en hızlı ve en kaliteli şekilde işinizi çözmektedir. Öte yandan şirket bu sene başlattığı bir kampanyayla sürekli çalışma yaptığı şirketlere I Phone 7 hediye etmektedir. Firmanın genel hizmetleri arasında; forklift kiralama, 2. el forklift satışı, forklift bakımı, forklift teknik servisi ve bakımı, makaslı platform kiralama ve vinç kiralama bulunmaktadır.

Cihangir Kiralık Forklift

Güngören kiralık forklift, cihangir kiralık forklift Mecidiyeköy, ikitelli ve çevresine anında hizmet verilmektedir. Özellikle İstanbul’da cihangir kiralık forklift çalışması için yarım saat içerisinde istenen forklift ve vinç gönderilmektedir. Ancak cihangir kiralık forklift dışındaki anadolu yakasında kalan bölgelere 2 saat içinde hizmet verilebilmektedir. Bütün bu hizmetlerin yanı sıra ücretsiz keşif hizmeti de yer almaktadır. İstanbul’da en sık çalıştığı bölge ise cihangir kiralık forklift işidir. Siz de istediğiniz gün ve saatte uzman kadrosu ile birlikte cihangir kiralık forklift işi yaptırmak istiyorsanız 0 (532) 701 4616 nolu telefonla irtibata geçebilir ya da info@canbeyvinc.com adresinden sipariş verebilirsiniz. Canbey firmasının başlıca referansları arasında UPS, Colın’s, Makro, FLO ve Entek gelmektedir.

Herkes forklift kullanabilir mi?

Forklift operatörlüğü için farklı bir ehliyete sahip olmak gerekmektedir. Bu yüzden forklift normal bir insanın kullanabileceği bir araç değildir. Uzman bir forklift sürücüsü dışında aracın kullanılması son derece tehlikeli ve yasaktır.