Kiralık Forklift Esenler

Esenler Kiralık Forklift Kampanya

Esenler kiralık forklift kampanya fırsatlarımızdan kolayca faydalanabilirsiniz. İstanbul Esenler bölgesinden hizmet sunan kiralık forklift firmamızdan dilediğiniz forklift aracımızı indirimli fiyat tarifesinden kiralayabilirsiniz. Beklentilerinize kusursuz bir şekilde hitap eden kiralık forklift firmamızdan ek ücretler ödemeden ve 2020 yılı boyunca kampanyalı fiyatlardan forklift kiralayabilirsiniz. Kampanyalı forklift kiralama hizmetimizde ödemenizi ise dilerseniz nakit veya dilerseniz kredi kartınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Esenler ilçemizin en çok tercih edilen kiralık forklift firması olarak müşterilerimize eşsiz kampanyalar sunuyoruz. Kiralık forklift kampanyalarımız sayesinde ucuz fiyatlardan son model forklift aracımızı günlük, saatlik veya haftalık olarak kiralayabilirsiniz.

Esenler Kampanyalı Kiralık Forkliftlerimiz

Esenler kiralık forklift kampanya dahilinde birçok forklift araçlarımızı uygun fiyat listesinden kiralık olarak sunabiliyoruz. Bunlar arasında makaslı akülü platform, sepetli platform, 2 ton sınıfı mini eksvatör, dizel forklift gibi en gözde forklift araçlarımızı 1 saatliğine, günlük veya haftalık olarak kampanyalı fiyat tarifelerimiz üzerinden kiralayabilirsiniz. Tüm forklift kampanyalarımızda ödemenizi ise tercihiniz doğrultusunda nakit veya kredi kartınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Esenler bölgesinin en kaliteli ve güvenilir forklift kiralama firması olarak kuruluş tarihimizden itibaren müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetler sunuyoruz. Son model ve Avrupa kalite standartlarına sahip olan forklift araçlarımızı en düşük fiyatlardan kiralık olarak hizmetinize sunuyoruz.

Kiralık Forklift Kampanyamızın Avantajları

Esenler kiralık forklift kampanya dâhilinde dilediğiniz forklift aracımızı Esenler forklift şubemizden veya kurumsal web sitemiz üzerinden seçebilirsiniz. Kiralık kampanyalı forkliftlerimiz sayesinde daha düşük bir maliyet üzerinden ve ek ücret ödemeden forklift aracı kiralayabilirsiniz. Forklift araçlarımız son model olduğundan firmamızdan bu hizmeti güvenle ve garanti kapsamında alabilirsiniz. Beklentilerinize kusursuz bir şekilde hitap eden kiralık forkliftlerimizi deneyimli forklift sürücü kadromuz üzerinden adresinize gönderiyoruz. Kiralık kampanyalı forkliftlerimizden sadece Esenler ve diğer ilçelerimiz üzerinden faydalanabilirsiniz. Dolaysıyla bu hizmetimizden sadece İstanbul ilimiz sınırları içerisinden faydalanabilirsiniz.

Kiralık Forklift Kampanyası Neden Sunduk?

İstanbul Esenler ilçemizden kiralık forklift hizmeti sunmamızın birçok nedenleri bulunuyor. Müşterilerimizin forklift kiralamada daha düşük ödeme yapması ve buna bağlı olarak maliyet bakımından tasarruf sağlaması açısından profesyonel forkliftlerimizde kampanyalı fiyatlar üzerinden kiralama hizmeti sunduk. Esenler bölgesinde yer alan birçok forklift kiralama firmalarının aksine kaliteli hizmetler doğrultusunda bu eşsiz hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. 2020 döneminde de Esenler ilçemizin en gözde forklift kiralama firması olarak müşterilerimize mümkün mertebede avantajlı hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Güler yüzlü ve çalışkan personelimizle kampanyalı forklift kiralama hizmetimizde de tüm müşterilerimiz tarafından takdir edilmenin sevincini yaşıyoruz.

Kiralık Forklift Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Kiralık forklift kampanyamızdan dileyen herkes faydalanabilir. Bu hizmetimizde herhangi bir süre kotası söz konusu değildir. Dolaysıyla bireysel müşterilerimiz ve firmalarımız kiralık forklift kampanyamızdan faydalanabilir. Müşterilerimiz kiralamak istediği forklift aracımız hakkında ayrıca tercihiniz doğrultusunda detaylı olarak ön bilgiler de talep edebilir. Kurumsal forklift kiralama sitemizden kampanyalı forkliftlerimizi ve güncel fiyat tarifelerimizi inceleyebilir. İstanbul’un en köklü forklift kiralama firmamızdan kampanyalı forklift kiralamak için sitemize üye olmanıza gerek yoktur. Bu kapsamda dilerseniz kurumsal telefonlarımızdan veya 7/24 aktif olan online müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kiralık forklift kampanyalarımız sayesinde zamandan da tasarruf yapabilirsiniz. Tecrübeli kadromuzla sizlere problemsiz ve son derece pratik bir şekilde hizmetler sunuyoruz.

Kiralık Forklift Kampanyası Kullanım Alanları

Kampanya dâhilinde sunduğumuz kiralık forkliftlerimizin kullanım sahaları ise oldukça geniştir. Bu kapsamda firmamızdan kiraladığınız forkliftlerimizi depo sahalarınızda, işletme sahalarınızda, konut sahalarınızda, eşya nakliye sahalarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Kampanyalı kiralık forkliftlerimizin günlük bakım ve temizliği tarafımızdan gerçekleştiriliyor. Dolaysıyla kiralık forkliftlerimizde herhangi ek bir eylemde bulunmanız söz konusu değildir. Kiralık forkliftlerimiz doğrultusunda personelimiz tarafından kullanılıyor. Dolayısıyla bu hizmetimizi talep etmeniz yeterlidir. Müşteri memnuniyeti sağlayan işletmemizden ayrıca ihtiyaç duymanız durumunda birden fazla kampanyalı forkliftlerimizi de talep edebilirsiniz. Firmanızın günlük yoğun yük taşımasında birden fazla kiralık forklift talebinizi oluşturarak bu bağlamda firmanızın rahat bir nefes almasını ve işlevini daha kolay bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Forklift ve diğer iş araçlarımızın kullanıcıları mutlaka iş gözlüğü kullanarak gözlerini korumaktadırlar.

Kiralık Kampanyalı Forklift Nasıl Talep Edilir?

Kiralık kampanyalı forkliftlerimizi talep etmek için Esenler ilçemizde ikamet etmenize gerek yoktur. Bağcılar, Güngören, Arnavutköy, Taksim ve diğer ilçelerimizden de bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Kiralık kampanyalı forkliftlerimizi talep etmek istediğinizde kurumsal telefonumuzdan veya kurumsal sitemizden bizimle hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz whatsapp destek kanalımızdan da irtibat kurabilirsiniz. Özellikle whatsapp destek hattımızdan kiralık forkliftlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm konular hakkında da bilgiler alabilirsiniz.

Kiralık Forklift Esenler

Esenler Kiralık Forklift

Esenler forklift kiralama ve Esenler İstanbul kiralık forklift hizmetleriniz için talep alan firmamız ve Makine parkurunu sürekli yenileyerek siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş bulunmaktayız. Firmamızdan alacağınız Esenler kiralık forklift hizmetlerimizden kaliteli hizmetleri ile çalışmalarınızı daha kısa sürede bitireceğiz iş güvenliğini ön planda tutan ve insanların da ulaşamayacakları yerlere ait olan yükseklere ulaşmak için Esenler forklift kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Esenler İstanbul Forklift Kiralama

Kiralık Forklift Esenler
Kiralık Forklift Esenler

Esenler kiralık forkliftlerimiz insanların kaldıramayacağı yükleri güvenilir şekilde kaldırmanız ve istenilen yere bırakmanız için kullanılan araçlardır. Esenler forklift kiralama hizmetlerimiz özellikle İnşaat sektörlerinde en çok tercih edilen iş makinemizdir. Esenler bölgesinde kiralık forklift hizmeti almak için önceki Firma yetkilisi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir daha sonra çalışma yapılacak olan alana gerekiyorsa keşif yapılır ve çalışmamızı gerçekleştirecek en uygun kiralık forklift seçildikten sonra sizin istediğiniz günde ve saatte tam zamanında tarafınıza yönlendirilir Esenler forklift kiralama hizmetleri için gerçekleştirdiğimiz keşiflerden firmalardan hiçbir şekilde ücret talep edilmemektedir.

Esenler İstanbul kiralık forkliftlerimiz birçok alanda kullanılmaktadır. Forkliftlerin öne gidişleri ile ilgili olarak şu bilgileri verebiliriz :

 • Araç hareket ettirmeden önce komut kolları kullanılarak Lift sistemi çatalı tertibatı yerden 15 cm yüksekliği getirilir.
 • El freni boşaltılır
 • Vites kolu ileri duruma getirilir
 • Gaz pedalına hafifçe basılarak aracın öne hareketi sağlanır.

Forkliftlerin geri gidişinde ise;

 • Geri gidiş öne gidisten pek farklı değildir. Bunun için forklift operatörü vites kolunu sadece R durumuna getirmelidir.
 • Forklift araçlarının değişik tip ve modellerinde aracın ileri ve geri hareketli vites kolu ile birlikte gaz pedalı kullanılarak bazı modellerinde ise sadece ayak pedalları kullanılarak yapılmaktadır.

Esenler Kiralık Forkliftlerimizin Çalıştırılması

Soğutma sistemindeki su seviyesi, motordaki yağ seviyesi, Lift-tilt sistemi hidrolik deposundaki hidrolik seviyesi ve Depodaki yakıt seviyesi kontrol edilir.

 1. El freni çekili olması kontrol edilir
 2. Vites kolu boş duruma getirilir
 3. Kontak anahtarı açılarak motor çalıştırılır ama motor hemen çalışmaz ise yeni deneme yapmadan önce en az mutlaka bir dakika beklemeniz gerekir ikinci ve üçüncü denemede de forklift çalışmaz ise arızanın nedeni araştırılır.
 4. Motor çalıştıktan sonra bütün göstergelerin çalışması kontrol edilir.

Esenler İstanbul kiralık forkliftlerin durdurulması :

 • Hiçbir zaman motor çalışır durumda bırakılmaz!
 • Normal bir durumda yavaş bir şekilde kademeli olarak yapılmalıdır
 • Forklift aracı operatör tarafından gidilecek yöne sürülür
 • Gaz pedalından ayak çekilir
 • Vites kolu boş koruma getirilir
 • Araçtan durana kadar fren pedalına kademeli olarak basılır
 • El freni çekilir
 • Ayak fren pedalı bırakılır.

Forklift aracı uzun süre duracak ise Araç motoru iki üç dakika boşta çalıştıktan sonra durdurulur araç bırakılır ve kontak anahtarı alınır.

Esenler forklift kiralama

Esenler forklift kiralama hizmetlerimiz ile uygun fiyat politikamızdan yararlanabilirsiniz kaliteli hizmete avantajlı şartlarda sahip olabileceğiniz hizmetlerimiz maddi ve manevi kayıplar yaşamadan işinizi en iyi şekilde yapmanızı sağlar firmamız ile yüksek ve tehlikeli yerlerdeki güvenlik sorunlarını kiralık forklift ile çözüme kavuştu da bilirsiniz yaptıracağınız işiniz için en doğru aracı seçmek Eşinizin kısa sürede bitmesini sağlarken size sunduğumuz rahat çalışma ortamı iş güvenliği ne vermiş olduğumuz önemi göstermektedir bir tondan başlayayım 3 tona kadar kaldırma kapasitesine sahip olan forkliftlerimizin arasında istediğiniz ve ihtiyacınız olan modeli Esenler forklift kiralama hizmetleri kapsamında değerlendirebilirsiniz makinemizin bakımları uzman operatörlerimiz tarafından yapılmaktadır. Esenler bölgesi olarak sizde kiralık forklift hizmetlerinizi bizlerden almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA