Mahmutbey kiralık forklift

 

Mahmutbey ilçesine bağlı olarak siz değerli müşterilerimize kiralık forklift hizmeti veren firmamız sadece Mahmutbey bölgesi ile sınırlı kalmayıp İstanbul’un her yerine de forklift kiralama hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikasını göz önünde bulunduran firmamız sizlere daha kaliteli forklift kiralama hizmeti vermek için bir telefon kadar uzağınızda. Siz değerli müşterilerimizde Mahmutbey Kiralık Forklift hizmetinizi bizden almak istiyorsanız sizlere 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekten mutluluk duyan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

 

Mahmutbey Forklift Kiralama

 

Mahmutbey bölgesinde en çok tercih edilen forklift firması olarak sizleri de aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız. Firmamız basta Mahmutbey bölgesi olmak üzere diğer bölgelere de saatlik,günlük,haftalık olarak forklift kiralama hizmetini vermektedir. Firmamız 2002 yılından itibaren alanında uzmanlaşmış olan kadromuz ile işlerinizi size hızlı ve sorunsuz şekilde teslim etmektedir. Mahmutbey Kiralık Forklift piyasadaki geniş tuttuğu ürün yelpazesi sayesinde işlerinizde İstanbul kiralık forkliftlerimizi hizmetinize sunmaktayız. Bütün sanayi şirketlerinde malzemelerin yüklenmesi,malzemelerin boşaltılması, malzemelerin bir yerden başka bir yere taşınması işlemleri oldukça önemlidir. Firmamız bu konuda devreye girerek bizlerden istemiş olduğunuz kiralık forkliftler ile işlemlerinizi kısa sürede yapmaktadır. Uzman ekip kadromuz ve gerek uzak gerek yakın takipte bulunan firma yetkilimizde oluşacak en ufak sorunda olaya müdahale ederek işinize kaldığı yerden devam edecektir.

 

Mahmutbey bölgesi olarak sizde Mahmutbey Kiralık Forklift hizmetleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda Mahmutbey Forklift Kiralama işlemlerinizde işlerinizin kısa sürede tamamlanması işlerin hızlı tamamlanmasının birinci önceliğidir. Bu işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için çok sayıda personelin istihdam ettirilmesi gerekir ki buda firmalar için maliyeti artırmaktadır. Canbey forklift kiralama olarak Mahmutbey İstanbul kiralık forklift hizmetlerinizi gerçekleştirmek için her zaman yanınızda olacağız.

 

Mahmutbey Kiralık Forklift Fiyatları

 

Canbey forklift kiralama firması olarak Mahmutbey Forklift Kiralama hizmetlerinizde sizlere piyasa şartlarına uygun fiyat ve özel çözümlerle sizlere hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Fiyat verilmeden önce işinizin detay bilgileri alınmaktadır. Malzemenin ağırlığı , taşınacağı veya indirileceği yerin yüksekliği vb. Bilgiler alındıktan sonra tarafınıza yapacağımız ücretsiz keşif imkanlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

 

Mahmutbey Forklift Kiralamada Bakım İşlemleri

 

Mahmutbey Kiralık Forklift  hizmetlerimizde forkliftlerimizin günlük bakımlarının yanında haftalık bakımlarınında yapılması önemli bir husustur. Haftalık bakımlar genellikle araç 50 saatlik çalışma süresini tamamladığında yapılmaktadır. Ayrıca günlük rutin bakımlarının yanında yapılması gereken bazı ek bakımlarda bulunmaktadır.

 

  1. Ana Hidrolik Devre Bakımı ; bu işlem sırasında aracın yağ seviyesi olması gerekenin altındaysa yağ ilave edilir.
  2. Hidrostatik Devre Yağı ve Filtresi Kontrolü ; hidrostatik devre yağı seviyesi her günlük rutinde kontrol edilir. 50 saatlik çalışmanın sonunda yağ değişimi yapılırken sistemdeki pisliğin yağa geçmemesi için önce yağ deposundaki yağın boşaltılması gerekir. Daha sonra filtrenin değiştirilip yerine yağın koyulması gerekir.
  3. Akümülatör bakım
  4. Hidrolik Hortum ve Rakorlar ; forkliftin içinde bulunan bütün hortumlar ve rakor boruları kontrol edilmelidir. Hortumlardan birinde bir sorun meydana gelirse hemen hortum değiştirilmelidir.

Kaldırma sistemi ve zincirlerin bakımı ; kaldırma sisteminde yer alan zincirler ve boylarının birbirine eşit olup olmadığına bakılır. Eğer her iki zincirin boyu birbirinden farklı ise gerginliği ayar somunları kullanılarak kontrol etmek gerekir. Kapaklarda yer alan cıvataların sıkılığının standart olup olmadığına bakılır. Ayrıca gresörlüklere gres yağı basılmalıdır.

 

Canbey Forklift Kiralama firması olarak Mahmutbey Kiralık Forklift hizmetlerinizi bizden almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek sizlere sunduğumuz özel tekliflerden de yararlanma imkanına sahip olabilirsiniz.

 

 

                        SAYGILARIMIZLA

               CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT