İkitelli Kiralık Forklift

İkitelli bölgesinde forklift kiralama hizmeti vermekte olan firmamız sizlerin ihtiyacı olan tonaj ve belirtilen yükseklikteki forklift ihtiyaçlarınızı büyük bir özveriyle karşılamaktadır. İkitelli bölgesi bilindiği üzere organize sanayi bölgelerine bünyesinde bulunduran aynı zamanda kentsel dönüşümün yaygın şekilde bulunduğu bölge olması nedeniyle kiralık forklift hizmetlerine Önemli oranda ihtiyaç duyulmaktadır.

 

İkitelli İstanbul kiralık forklift

 

İkitelli bölgesinde yapılacak olan çalışmalar için özellikle İstanbul kiralık forkliftler en çok ihtiyaç duyulan iş makinelerimizdendir. Belirttiğimiz gibi kentsel dönüşüm bölgesinde bulunduğu için İkitelli ilçesinde yüksek katlı binalar Plazaların ve şantiyelerin olması nedeniyle kiralık forkliftlere ihtiyaçları artmıştır. İkitelli forklift kiralama hizmeti vermekte olan firmamız bir tondan 3 tona kadar kiralık forklift hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir şekilde vermeyi İlke edinerek her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Canbey forklift kiralama bünyesinde bulunan bütün iş makinelerimizin ( forklift- sepetli vinç- makaslı platform- hiap vinç) bütün bakımları ve periyodik muayeneleri uzman ekipler tarafından yapılmaktadır ve alanında uzmanlaşmış operatörlerimiz tarafından iş güvenliği konusunda da Canbey forklift tercih edilen ilk firmadır. İkitelli bölgesinde yaptıracağınız forklift kiralama hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçip piyasa şartlarına uygun olarak belirlenen fiyatlarımızdan ve tarafınıza sunduğumuz essiz avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

İkitelli İstanbul forklift kiralama fiyatları

 

Müşteri memnuniyeti ilkesini esas olarak belirlenmiş olan firmamız taşımacılık alanında seri hareket edebilen şantiye ve inşaat alanlarının yanı sıra Diğer alanlarda da kullanılması mümkün olan kiralık forkliftlerimiz Size uygun fiyatlar ile tarafınıza sunacağımızı bilmenizi isteriz.

 

İkitelli bölgesinde yaptıracağınız kiralık forklift ve ikitelli forklift kiralama hizmetlerimizin size sağlayacağı avantajları dikkate alırsak şu şekilde sıralayabiliriz :

 

 • Işçi performansını yüzde yüze kadar arttırma
 • Tek seferde bir tondan 3 tona kadar kaldırma gücünün olması
 • Kendi alanında seri ve dar alanlarda da hızlı hareket edebilme özelliğinin bulunması gibi bir çok avantajları bulunmaktadır.

 

İkitelli kiralık forklift

 

Şantiye bölgesi olarak da ldukça ilerlemekte olan İkitelli Semtimiz şantiye sahasına uygun makine parkuru ile her koşulda Canbey forklift kiralama ve Can ve kiralık forklift olarak sizlere 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz şekilde hizmet vermekteyiz ikitelli bölgesinde forklift kiralama hizmetlerinizi bizlerden almak istiyorsanız hemen müşteri temsilcilerimiz ve firma yetkilimiz ile irtibata geçebilir sizin için hazırlamış olduğumuz web sitemizi ziyaret edebilir veya İkitelli bölgesinde yakın olan ofisimizi ziyaret ederek kiralama yapacağınız forkliftlerimiz hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

 

Kiralık forkliftler hangi işlerde kullanılır ?

 

 • Malzeme kaldırma
 • Malzeme indirme
 • Malzeme yükleme
 • Depolama
 • Gümrükleme
 • İstifleme
 • İnşaat alanlarında
 • Şantiyelerde
 • Antrepolarda
 • Kapalı alanlarda
 • Limanlarda

 

Vb. Gibi birçok işlerde ve alanlarda sorunsuzca kullanılmaktadır . 1 ton kaldırma kapasitesinden 3 tonluk kaldırma kapasitesine sahip olan kiralık forklift lerimizin dışında firmamızın makine parkurunda Ayrıca 20 metre yükseklikten 75 metre yüksekliğe kadar çıkabilen sepetli vinçlerimiz - 5 ton kaldırma kapasitesinden 80 tonluk kaldırma kapasitesine sahip olan kancalı vinçlerimiz - 80 tonluk mobil vinç ten 350 tonluk teleskopik chip bomlu vinç ihtiyaçlarınızı da CanBey forklift kiralama ve Canbey vinç kiralama firmamızdan sorunsuz ve güvenli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

İkitelli bölgesinde vinç kiralamak veya ikitelli kiralık forklift hizmetlerinizi firmamızdan almak istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile rtibata geçerek almak istediğiniz hizmetlerimiz ile ilgili olarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz bizlere istediğiniz her gün ve her saat dolaşabilirsiniz tek yapmanız gereken İkitelli forklift kiralama hizmetleriniz için CanBey kiralık forklift firmamızı aramanızdır.

                 SAYGILARIMIZLA

         CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT