Cihangir Kiralık Forklift

Cihangir Kiralık Forklift

Forklift nedir, nerelerde kullanılır?

Türkiye’de forklift (çatallı kaldırma) olarak bilinen araç, insan gücünün kaldıramayacağı kadar ağır yükleri aparatları yordamıyla yerden kaldırma ve başka bir ortama 4 metreye kadar yükselterek taşımaya yaramaktadır. Genel olarak kullanım alanı marketler, mağazalar, fabrikalardır. Forklift kaldıramayacağı ağırlıktaki yüklerde ise vinç devreye girmektedir. İnsan gücüyle bir günde yapılacak bir nakliye işi forklift yardımıyla sadece 1 saatte halledilebilir.

Türkiye’nin en güvenli forklift firması

Canbey Forklift ve Vinç Kiralama Şirketi uzun yıllardır Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir, küçük büyük bütün işletmeler ve markalarla iş ortaklığı yapmaktadır. Merkezi Bağcılar’da olan ve ilk olarak 2002 yılında hizmete giren Canbey, sadece vinç ve forklift değil, vinç şoförü ve forklift şoförü de kiralayabileceğiniz uzman kadrosuyla en hızlı ve en kaliteli şekilde işinizi çözmektedir. Öte yandan şirket bu sene başlattığı bir kampanyayla sürekli çalışma yaptığı şirketlere I Phone 7 hediye etmektedir. Firmanın genel hizmetleri arasında; forklift kiralama, 2. el forklift satışı, forklift bakımı, forklift teknik servisi ve bakımı, makaslı platform kiralama ve vinç kiralama bulunmaktadır.

Cihangir Kiralık Forklift

Güngören kiralık forklift, cihangir kiralık forklift Mecidiyeköy, ikitelli ve çevresine anında hizmet verilmektedir. Özellikle İstanbul’da cihangir kiralık forklift çalışması için yarım saat içerisinde istenen forklift ve vinç gönderilmektedir. Ancak cihangir kiralık forklift dışındaki anadolu yakasında kalan bölgelere 2 saat içinde hizmet verilebilmektedir. Bütün bu hizmetlerin yanı sıra ücretsiz keşif hizmeti de yer almaktadır. İstanbul’da en sık çalıştığı bölge ise cihangir kiralık forklift işidir. Siz de istediğiniz gün ve saatte uzman kadrosu ile birlikte cihangir kiralık forklift işi yaptırmak istiyorsanız 0 (532) 701 4616 nolu telefonla irtibata geçebilir ya da info@canbeyvinc.com adresinden sipariş verebilirsiniz. Canbey firmasının başlıca referansları arasında UPS, Colın’s, Makro, FLO ve Entek gelmektedir.

Herkes forklift kullanabilir mi?

Forklift operatörlüğü için farklı bir ehliyete sahip olmak gerekmektedir. Bu yüzden forklift normal bir insanın kullanabileceği bir araç değildir. Uzman bir forklift sürücüsü dışında aracın kullanılması son derece tehlikeli ve yasaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir