Forklift kiralama fiyatları ne kadar?

Forklift kiralama fiyatlarının belirlenmesinde etken olan birçok kriter vardır. Bu kriterlerden en önemli olanı, kiralama süresinin uzunluğudur. İkinci derecede önemli etken ise forklift çalışma alanının zorluğudur. Dar ve yeterli çalışma boşluğunun olmadığı çalışma alanlarındaki kiralık forklift fiyatları daha yüksek seviyelerde olabiliyor. Üçüncü önemli kriter olarak da tabi ki forklift garajı ve çalışma yapılacak alan arasındaki mesafedir diyebiliriz.

İstanbul'un hangi bölgelerine kiralık forklift hizmeti veriyorsunuz?

İstanbul'un neredeyse tamamına forklift kiralama hizmetini ulaştırıyoruz diyebiliriz. Kiralık forklift hizmeti verdiğimiz belli başlı İstanbul ilçelerini şöyle sıralayabiliriz: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Lpgli mi yoksa elektrikli forklift mi seçmeliyiz?

Maliyet açısından karşılaştırma yapıldığında lpg yakıt sistemli forkliftler diğerlerine göre daha ekonomiktir. Fakat bir performans karşılaştırması yapılacak olursa tabi ki elektrikli forkliftler lpgli forkliflerden çok daha üstün çıkacaktır.