7 tonluk kiralık forklift

7 Tonluk Kiralık Forklift

Forklift iş sektöründe kullanılan bir araç türüdür. İnsan gücüyle taşıyamadıklarınızı Forklift aracıyla çok kolay taşıyabilirsiniz. Taşıma aparatıyla istediğiniz yüksekliğe elinizi vurmadan taşıyabilirsiniz. Günümüzde birçok alanda görmemiz mümkün. Çok kısa sürede bir yerden başka yere götürme imkânınız vardır. 7 tonluk kiralık forklift raf istifleme işlerinde de aktif olarak kullanılmaktadır.

Forklift 1 ton ile 50 ton arasında kolayca taşır. Taşıdığı aparatlar sağa sola yukarı aşağı hareket edebilirler. Böylelikle zaman kaybetmeden hızlı bir ürünleri yerleştirme işlemlerini yapabilirsiniz. Forklit çok pahalı olmasından dolayı bazı işletmeler işinin süresine kadar 7 tonluk kiralık forklift hizmetinden yararlanır. Biz müşterilerimizin ceplerini düşünerek ekonomik bir şekilde forklift kiralama hizmeti vermekteyiz.

7 Tonluk Forklift Nerelerde Kullanılır?

Forklift araçların genel amaçları yük taşıma olduğu için birçok işletmelerde yük taşımak için kullanılır. Forklift araçların taşıyacağı yük 1 ile 50 ton ağrılığında olup 1 cm ile 6 cm arasında yük taşıyabilir. Bir yerden başka yere taşımak, raf düzeni için, uzun mesafelerde, insan gücünün yapmayacağı alanlarda araç taşımacılık yapılır.

7 tonluk kiralık forklift çeşitleri
7 tonluk kiralık forklift çeşitleri

1800 yıldan beri işyerlerinde kullanılır. İlk kullanım yeri olarak 1. Dünya Savaşında kullanıldı. O dönemde kullanılmasının sebebi ise savaş sırasında askerlere silah, mermi ve diğer savaş için gerekli araç ve gereçleri askerlere ulaştırılması sağlandı. Daha sonra 1950 yılında daha farklı özellikler konularak kullanışlı hale getirildi. 1952 yılında manevra kabiliyeti koyarak yükleri daha da kavraması sağlandı. Kiralama firması olarak 7 tonluk kiralık forklift hizmeti de vermekteyiz. Araçlarımız birinci sınıf hizmeti vermektedir. İşlerinizi kısa sürede halledebilirsiniz.

7 Tonluk Forklift Ne işe Yarar?

Forjklift araçlar üzerinde taşınılan yükler eğer kırılacak ya da zarar görecek tarzda ise can simidi gibi taşınan eşyalara kalkan olur. Eşyaları daha kısada taşımanızı sağlar. İnsan gücünün taşıyamadığı her yükü daha kısa sürede taşıma imkânı sunar. 1 tonluk ve daha ağır olan yükleri taşıma, sevkiyat işlerini de yaptıkları için önem taşıyor. Bununla da sınırlı kalmayan forklift gemilerde yük indirme, bindirme, kamyon arkasındaki yükleri daha kısa sürede indirme olanağı tanıyor. Bu işlem hem ekonomik hem de zamandan tasarruftur. 2000 yılından sonra dizel yakıtını kullanılan 7 tonluk forklift araçları geliştirildi. Böylelikle daha hızlı ve daha az yakıtlar taşınma imkânı oldu.

7 Tonluk Forklift Kiralama İşletmeleriniz İçin Neden Önemlidir?

7 tonluk kiralık forklift hizmetimizden yaralandığınız zaman sizlere zamandan tasarruf ve iş gücü kazancı sağlamaktayız. Forklift araçlarından birini kullanmadığınız zaman onun yaptığı işleri 5 ile 10 kişi yapmaz ve yapılan işler ise daha uzun sürmesine sebep olacaktır. Firmamızdan bu araçları kiraladığınız zaman işlerinizi dakikalar içinde halletmiş olacaksınız. Aynı anda birçok işleri bitirme zevkine varacaksınız. Bu araçlar sadece taşıma işlemi yapmazlar.

Çalışanlarınızın can güvenliğinizi tehdit edecek her türlü hususlarda önüne geçerek iş güvenliğinizi de sağlamış olacaktır. Firmamızdan kiralanan araçlara 6 ayda bir bakım yapılarak daha uzun süre kullanılabilirsiniz bu araçları kullanan kişiler işinde uzman ve iyi eğitim alan kişiler tarafından sürülmesi olası kazaları minimum seviyeye indirilmesi sağlanır.  Araçların yakıt kullanımı ile hız limit ayarları sizin kullanımınıza bağlıdır.

7 Tonluk Kiralık Forklift Araçların Özellikleri

Forklift araçlar satın alamadığınız zaman kiralama hizmetleri de sunuluyor. İnsanların taşımayacağınız tonlarca yükü taşıma imkânı sunuyor. Taşınan malları iyi kavrayarak zarar uğratacak her türlü olayların önüne geçilmesi sağlanır. Ekonomiktir. Uzun süre kullanılabilir. Sağ, sola, yukarı aşağıya hızlı manevrası sayesinde istediğiniz alana ve yüksekliğe taşınabilir. İş güvenliği sağlar. Çalışanların başına gelebilecek kazaları minimum seviyeye indirir. Zamandan tasarruf eder.  Özellikle limanlarda ağrı yükleri daha kısa sürede kamyona taşınır.  Böylelikle kısa sürede birçok firmanın kazancı sağlanır.

7 Tonluk Forklift Kiralama Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Forklift araçları işletimleriniz için en uygun araç hangisi ise onu kiralamanız sizin işinizde avantajlı hale getirilir. Eğer uzun vadeli kullanmak isterseniz daha az yakan dizel yakıtlı araçlardan kiralayabilirsiniz. Taşınacak alanın yüksekliğini kavrayabilecek kol mekanizmasına bakılması gerekir. Ani manevra kabiliyetinin olup olmadığına bakılarak almanız işletmeniz için daha hızlı taşıma imkânı sunar. Firma olarak müşterilerimizin mutluluğunu düşünerek bakımları tamamlanmış araçları kiralama hizmetine sunmaktayız. Siz de forklift araçlardan birine kiralamak isterseniz firmamıza güvenle ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir