Avcılar Kiralık Forklift

Avcılar Kiralık Forklift

Avcılar ilçesinde ikamet eden, bu mevkii üzerinde herhangi bir taşımacılık yada şantiye işi yapanlara özel firma olarak kiralık forklift hizmet vermekteyiz uzman operatör kadromuz ile taşınması gereken makine malzeme ve paletli ürünlerimiz sizlere vereceğimiz forklift hizmetlerimiz ile birlikte güvenli şekilde istiflenmektedir. 2002 yılında kurulan şirketimiz gelişmiş tecrübemiz ve deneyimli servis elemanlarımızla Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için devamlı gelişen teknolojiyi ve uygun piyasa şartlarını takip ederek sizlere uygun ürünlerimizi kullandırtarak tüm hizmetlerimizi yüzde yüz müşteri memnuniyetini muhafaza etmeye devam ediyoruz.

Avcılar forklift kiralama

Avcılar bölgesinde forklift kiralama konusunda akla gelen ilk firma olmamızda sizlerin bize karşı olan güveninin payı çok yüksektir müşteri memnuniyetini Hedef ilkesi olarak benimseyen firmamız her türlü hizmetleri sizlere sunmaktan son derece mutluyuz. Avcılar  bölgesinde bizden alacağınız forklift kiralama hizmetlerimizde işleriniz ile ilgili olarak hiçbir şekilde bir aksilik yaşanmayacak işleriniz sizlerin istediği şekilde bitirilip tarafınıza sunulacaktır.

İşin yapılacağı yere gönderdiğimiz forkliftlerimizi kullanan operatör arkadaşlarımız alanında uzmanlaşmış olup iş yapmaya yönelik bütün gerekli evrakları tam ve eksiksizdir. İş sırasında meydana gelecek olan sıkıntılı durum karşısında operatör arkadaşımız sıkıntıyı giderecek ve işiniz kaldığı yerden devam edecektir. Avcılar kiralık forklift hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin yapması gereken müşteri temsilcimizi aramak ve malzeme veya yükleriniz ile ilgili gerekli bütün bilgileri eksiksiz şekilde bildirmeniz yeterli olacaktır. Bizleri telefon ile arayabileceğiniz gibi dilerseniz Avcılar bölgesine yakın olan ofisimize de ziyaret ederek işleriniz ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilir ve işleminizi yapacak olan forkliftlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Avcılar forklift kiralamanın avantajları nelerdir ?

Forkliftlerimiz yandan taşımalı önden taşımalı ve arkadan taşımalı olmak üzere üç çeşit forklift bulunmaktadır Avcılar kiralık forkliftlerin en temel avantajı ise çok ufak bir yer kaplaması ve işlerinize hızlı ve pratik şekilde yapmasıdır.

  • Bakım tamir yedek parça lastik vesaire para ödemeyeceksiniz.
  • İşinizin yoğunluğuna bağlı olarak kiralama yoluyla kullanacağınız forklift sayısını kolayca arttırıp azaltabilirsiniz.
  • Kiraladığınız forklift kirasını ek bir yük getirmeden çalışarak öder.
  • Zamandan ve Maliyetten tasarruf sağlanır.
  • Acil ihtiyaçlar esnasında ek forklift desteği verilmektedir.

Avcılar kiralık forklift fiyatları

Firmamız siz değerli müşterilerine fiyat verirken ekonomik şartları ve piyasanın durumunu göz önünde bulundurarak en uygun fiyatları vermektedir fiyatlar verilmeden önce sizlerin belirlediği saat yükün ağırlığı dikkate alındığı için fiyatlarda değişiklikler meydana gelmektedir.

Avcılar kiralık forklift hizmetimizi istanbul’un her yerinde vermekteyiz. Sizler de Avcılar kiralık forklift hizmetinizi bizden almak ve sizlere sunduğumuz avantajlardan yararlanmak istiyorsanız şirket yetkilimizi arayarak işiniz ile ilgili bütün detaylı bilgileri alabilir veya sizin için hazırlamış olduğumuz web sitemizi ziyaret ederek bütün bilgilere sahip olabilirsiniz.

Canbey forklift kiralama olarak bizlerden almış olduğunuz Avcılar kiralık forklift hizmetlerimizi ;

  • Malzeme taşıma
  • Malzeme yükleme
  • Malzeme indirme
  • Depolama
  • Gümrük

İşlemlerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Avcılar Kiralık forkliftlerimiz iki buçuk tondan 3 tona kadar olan malzeme ve yüklerinizi kaldırabilmektedir. Canbey forklift kiralama firması olarak 15 yıldır forklift kiralama ve avcılar forklift kiralama konusunda hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerimizde müşterilerimizin bizlere olan güveni ve inancı bizleri daha da ileriye taşıdığı gibi aynı zamanda sizler için makine parkurumuzu da genişletip her çeşit makinelerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Avcılar kiralık vinç ve forklift hizmetinizi bizden aldığınız takdirde aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak güvenli şekilde işleriniz sizlere teslim edilecektir. Hemen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek Avcılar bölgesi forklift kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir