Kiralık Manlift

Bağcılar Kiralık Manlift

Bağcılar makaslı platform kiralama (bağcılar kiralık manlift)

Bağcılar Kiralık makaslı platformlarımız mantall kendinden yürüyüşlü akülü makaslı platformları size esnek hareket kabiliyeti ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yüksek kaldırma kapasitesi ve dar platform genişliği ile daha fazla kaldırabilir , daha dar alanlardan geçebilirsiniz. Hem iç hem de dış mekanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bağcılar mantall makaslı platformları ile yüksek kaliteyi ekonomik fiyata elde edebilirsiniz. Standart kapılardan bile kolaylıkla geçebilmektedir.

Hidrolik yürüyüş ve hidrolik teker dönüşleri oransal kontrol sistemleri ile daha kolaylıkla opare edilmektedir. Kaymaz ve iz yapmaz tekerler ile zeminlerinize zarar vermeden çalışabilirsiniz. Sessiz ve kolay kullanım oransal kontrol ile hassas hareket edebilme kolaylığı DC akisler ile daha sessiz çalışma ortamı.

Bağcılar makaslı platformumuza ait teknik özelliklerimiz ,

  • Çalışma yüksekliği : 12 metre
  • Platform yüksekliği : 10 metre
  • Platform ölçüleri : 2.13*1.15*1.1
  • Platform uzunluğu extra uzama ile : 3.3 metre
  • Maximum platform kapasitesi : 350 kg
  • Maximum sürüş eğimi : %25
  • Platform extra uzama : 1 metre
  • Genişlik : 0.80 metre
  • Güç kaynağı : 4*6V , 225 Ah
  • Ağırlık : 2810 kg

Bağcılar Kiralık manlift zamandan tasarruf ettiren çalışma güvenliği ve rahatlığı veren, akülü makaslı platform hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bağcılar Kiralık makaslı platformumuz ile 15 yıllık deneyimimiz olan kaliteli bir şirket ve eleman kapasitesine sahip olup sorumsuz hizmet sunmaktayız. İhtiyacınız olan kiralık makaslı platform için günün her saati bizi arayabilirsiniz. İşlerinizin boyut ve büyüklüğüne bakılmaksızın tercih edebileceğiniz firmamızda dilediğiniz her an ihtiyacınız olan iş makinelerimizi kiralayabilirsiniz.

Bağcılar Kiralık Manlift
Bağcılar Kiralık Manlift

Bağcılar istanbul manlift (makaslı platform) kiralamalarında fiyatlarımız günlük , aylık , haftalık olarak değişmektedir. Makaslı platform kiralama için size en uygun manliftleri en uygun vade ve ödeme seçenekleri ile firmamızdan alabilirsiniz. Manliftler başta inşaat alanlarında olmak üzere birçok sektörde kullanımı oldukça yaygındır. Orta ve küçük ölçekli kobilerin ihtiyaç duyduklari zaman manlift elde etmesi oldukça güçtür. Gerek maliyetleri açısından gerekse bakım masrafları açısından kiralama formülü çok daha kazançlı olmaktadır. Çok daha uzun süreli işlemlerde ve arazi şartlarında kullanılması durumlarında dizel motorlu manlift çok daha iyi bir tercih olmaktadır. Özellikle sürekli bir kullanımda daha büyük avantaj sağlamaktadır. Bununla birlikte mAzot açısından da daha tasarruflu olmaktadır. Manlift araçlarının ortalama yükseklikleri 12 metre civarındadır. Platform boyutu ve genişliği taşınması istenen kişi veya eşyaya göre değişmektedir. Birçok manlift kullanımında bakım ve güvenlik arka plana atılmaktadır. Ancak istanbul kiralık manlifti ve benzer büyük şehirlerden alınacaksa güvenlik önlemlerinin kontrolden geçmesi şarttır.

Hemen hemen her sanayi şehrinde çokça kullanılan iş makinelerinden bir tanesi olan manlift , farklı amaçlar içinde tercih edilmektedir. Personel yükseltici olarak da tanımlanan aracın kullanımı sadece işlem gerektiren bölgelerde olmamaktadır. Basit boyama işlemlerinde veya onarım işlemlerinde de manliftler kullanılmaktadır. Belediyelerin birçok kurumunda da kullanımı görülebilir. Özel sektörde faaliyet gösteren küçük işletmelerin birçoğu da makaslı platform ihtiyacına sahiptir. Ancak almak yerine kiralama formülü çok daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Bağcılar Kiralık manlift alımları , hem maliyet açısından hem de kullanım açısından daha avantajlı olmakla birlikte dikkatli olunması da yine önemlidir. Çünkü kaliteli ve sağlam manlift alımı her geçen gün zorlaşmaktadır. Herhangi bir amaç için kiralanan manliftlerin istenen özelliklere sahip olması çok önemlidir. 8 metre yükselebilen manliftlerin 10 metrelik bir bölge için kullanımı söz konusu olmamaktadır. Bunun için kullanım yapılacak alana uygun olmasına dikkat edilmelidir.

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA