Hadımköy Forklift Kiralama

Hadımköy Forklift Kiralama

Firmamıza sunduğu hizmetlerimizden Hadımköy bölgesinde bulunan birçok firma imkanlarımızdan yararlanmaktadır. Hadımköy kiralık forklift hizmetimizde yapılacak olan işlemlerinizde güvenli ve kaliteli hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Hadımköy kiralık forklift

Kiralık forklift hizmetlerimizde kiralama hizmetlerini sağlayan firmamız aynı zamanda iş makinelerimizin kiralama şirketi olduğundan dolayı daha geniş kapsamlı ve daha geniş alanlarda hizmetlerimizi vermeyi amaçlıyoruz. Bu durumda Hadımköy kiralık forklift hizmetlerimizde hiçbir sınır tanımıyoruz. Hadımköy Kiralık forklift hizmetimiz kapsamında yapmış olduğumuz çalışmalar arasında malzeme kaldırma malzeme indirme yük yükleme yük boşaltma depolama işlemleriniz için de forkliftler kullanılmaktadır. Hadımköy forklift kiralama hizmetlerimizi sizlere sunmak için Her zaman yanınızdayız.

Tam zamanında ve beklentilerinizi karşılayabilmek için Canbey forklift kiralama firması ve tüm kadromuz dahil olmak üzere 7 gün 24 saat boyunca bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızı tercih etmeniz ve bizleri bu konuda öncelikli olarak görüp güvenmeniz bizim için son derece önemlidir. Bu anlamda firmamıza olan güveninizin oluşması da bizim için önem taşıyan hususlardan birisidir bu unsurun yerine gelmesi sonucunda Hadımköy sepetli vinç kiralama ve kiralık forklift hizmetlerimizi Tercih edebilirsiniz.

Kiralık forklift hizmetlerimizin yanında kiralık vinç hizmetlerimizi de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kısacası vinç ihtiyacı olan tüm alanlar için web sitemizi ziyaret edebilir buradaki bilgiler ile birlikte konu ile ilgili fikir alabilirsiniz.

Forkliftler iş yaşamında genellikle insan gücünün yetmediği ağır yüklerin kaldırılması istenilen yerlere götürülmesi ve uygun yerlere istiflenmesi için kullanılan iş makinesidir. Genel amaçlı olan forkliftlerde yükün ağırlığı aracın ağırlığı ile dengelenir. En sık kullanılan forklift tipi front ( önden yüklemeli) olanlarıdır. Derli toplu yapıları ve üstün manevra kabiliyetleri en önemli özellikleridir. Operatörün görüş alanının kısıtlı olması ise dezavantajıdır.

Diğer bir tip ise yandan taşımalı olanlarıdır. Bu tipler diğerlerine göre daha uzun olan yükleri taşıyabilme özelliğine sahiptirler. Forkliftlerin büyüklükleri kullanım yerine ve amaçlarına göre değişmektedir taşıma kapasiteleri ise 0,5 tondan başlayıp 30 tona kadar değişir tüm forkliftlerde data plakaları bulunmaktadır. Bu plakalarda araçlarla ilgili şu önemli bilgiler bulunur :

  • Sınıfı
  • Kapasitesi
  • Yük Merkezi
  • Taşıyıcı gövde ağırlığı

Hareket iletim sistemi yönünden forkliftler çalışma prensibi ne ve hareket iletme sistemine göre dörde ayrılır.

Debriyajlı forkliftler :

Bu tür forkliftlerin yürüyüş sistemlerinin motordan aldığı dönme hareketini debriyaj dişli kutusu Şaft diferansiyel ve aks aracılığıyla tekerleklere iletmesinden ibarettir. Makinelerin çalışması sırasında fazla debriyaj problemleri olduğundan üretici firmalar artık bu tür forkliftleri etmemektedir.

Tork Converterli forkliftler :

Yürüyüş sistemlerinin, motordan alınan dönme hareketine, tork converter, şanzıman Şaft diferansiyel ve aks vasıtasıyla tekerleğe iletmesinden oluşmaktadır. Dizel benzinli ve lpg li forkliftlerde oldukça yaygın kullanılır. Tork konverterli kavrama sistemi hemen hemen bütün iş makinelerinde kullanılmaktadır debriyajlı forkliftlere göre iş makinesi operatörü tarafından Kullanımı kolaydır bu tür forkliftlerin Aynı zamanda şanzımanları da hidroliktir.

Hidrostatik forkliftler :

Klasik yürüyüş sistemi bu forkliftlerde bulunmamaktadır. Kavrama şanzıman Şaft diferansiyel gibi hareket iletim elemanları kaldırılmış bunların yerine hidrostatik pompa ve hidrostatik motor kullanılmıştır basınçlı Hidrolik yağ ile döndürülen hidrostatik motorlar direkt olarak tekerlekleri döndürür basıncı oluşturan hidrostatik yağ pompası ana motordan tahrik alır elektrikli modellerde pompa dönüşü bir elektrik motoru ile sağlanır iş makinesi operatörü hidrolik yön veren valfleri kumanda ederek aracın ileri ve geri hareketlerini sağlar.

Canbey vinç ve forklift kiralama firması olarak bizlere bir telefon ile ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda sizin için hazırlamış olduğumuz web sitemizi de ziyaret ederek bizlerden alacağınız hizmetler ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilir ve işinizi yaptıracağınız iş makinemizi ile ilgili gözlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

SAYGILARIMIZLA

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir